Jūsu grozs

Jūsu grozs ir tukšs

plankumi un hiperpigmentācija

mesoestetic® depigmentācijas risinājumi ādas plankumu ārstēšanai. Klīniski pierādīti rezultāti

Pinnes ir viena no visbiežāk sastopamajām ādas slimībām pusaudžiem un pieaugušām sievietēm. Papildus estētiskajai sastāvdaļai tas ietekmē cietušā pašcieņu.

Sprūda parasti ir hormonāla; tādēļ mēs esam pakļauti to ciest noteiktos dzīvībai svarīgos posmos: pubertātes un menstruāciju laikā. Turklāt jaunākie zinātniskie sasniegumi ir pierādījuši uztura un stresa būtisko ietekmi uz pūtītes attīstību. Neatbilstošu kosmētikas ieradumu ievērošana var arī palielināt plankumu parādīšanos; tāpēc, lai izvairītos no tās izskata, ir svarīgi lietot kvalitatīvu kosmētiku, kas piemērota katra ādas tipa vajadzībām.

mesoestetic® piedāvā jaunas paaudzes risinājumus, lai ārstētu taukainas ādas redzamās izpausmes no vairākiem leņķiem un atbrīvotu to no netīrumiem un plankumiem. Daudzdimensionāla pieeja, kas darbojas kā problēmas pamatā, lai novērstu plankumus un uzlabotu ādas kvalitāti, samazinot spīdumu un uzlabojot ādas tekstūru.

depigmentēšanas profesionālas ārstēšanas risinājums

cosmelan® ir profesionāla depigmentācijas metode, kas pilnībā noņem plankumus un novērš to atkārtotu parādīšanos īstermiņa un ilgtermiņa rezultātam.

Pirms
Pēc