Jūsu grozs

Jūsu grozs ir tukšs

sejas higiēna

Jaunas paaudzes sejas tīrīšanas līdzekļi ar postbiotiku. Tas uzlabo pH un ādas floras līdzsvaru un aizsargā ādu pret apkārtējās vides piesārņojumu.

jaunās paaudzes tīrīšanas līdzekļi

Ādas virsma ir būtiska komunikācijas membrāna un aizsargbarjera, kas pastāvīgi pakļauta ārējiem faktoriem, kas ietekmē tās līdzsvaru un maina izskatu: blāvs tonis, nepilnības, neregulāra tekstūra vai priekšlaicīga novecošanās.

tīrīšanas risinājumi ir jaunas paaudzes sejas tīrīšanas līdzekļi ar postbiotikām, kas nodrošina efektīvu attīrošo darbību, uzlabo pH un floras līdzsvaru ādā un aizsargā ādu no vides piesārņojuma. Tekstūras un aktīvās sastāvdaļas, kas atbilst visu veidu ādas vajadzībām.

A range developed for experts in the care of the most demanding skins.

brightening foam

Krēmveida attīrošas putas ar AHA. Atjaunotājs, līdzsvarošana un piesārņojuma novēršana. Normālai un kombinētai ādai.

purifying mousse

Līdzsvarojošas, pretpiesārņojumu attīrošas sejas putas taukainai un ar pinnēm pakļautai ādai.

hydracream fusion

Līdzsvarojošs, pretpiesārņojumu attīrošs sejas krēms-eļļa. Tas nodrošina ādas barošanu un mitrināšanu, padarot to skaisti gludu

micellar biphasic

Divfāzu kosmētikas noņemšanas līdzeklis, kas paredzēts augstai acu un lūpu panesamībai. Maigi noņem netīrumus un dekoratīvo kosmētiku, pat ja tas ir ūdensizturīgs, neatstājot taukainu atlikumu.

hydratonic mist

Līdzsvarojošs, pretpiesārņojumu, mitrinošs sejas toniks. Pabeidz sejas higiēnu un pastiprina ādas mikrobiotas līdzsvaru. Visu veidu āda.