Ādas jutīgums ir viena no galvenajām problēmām ādas kopšanā. 60–70% sieviešu un 50–60% vīriešu pasaulē apgalvo, ka viņiem ir jutīga āda (1). Bet kā tas viņus ietekmē?

Tirpšana, nieze, durstīšana, dedzinoša sajūta un īslaicīgs vai pastāvīgs apsārtums ir dažas no jutīgas ādas pazīmēm un simptomiem, kas reaģē uz tās pakļaušanu ārējiem un iekšējiem stimuliem (UV starojums, piesārņojums, temperatūras izmaiņas, hormonālās izmaiņas utt.) .

mūsu produkti jutīgai ādai

mūsu produkti jutīgai ādai

 • > jutīgai ādai.

  Jutīga āda cieš no barjerfunkcijas izmaiņām, un tai ir arī paaugstināta nervu galu reaktivitāte. Rezultātā šīs ādas pārspīlēti reaģē uz iekšējiem un ārējiem stimuliem, kam nevajadzētu radīt šādas sajūtas.

 • > sensibilizēta āda.

  Vesela āda laiku pa laikam vai pastāvīgi var ciest no iegūtas jutīguma pazīmēm.
  Pilsētvide, vides piesārņojums, UV starojums, hormonālās izmaiņas, stress, neatbilstošas kosmētikas lietošana vai medicīniski estētiskas procedūras ir daži no šo reaktīvo izpausmju iemesliem.

 • Risinājumi jutīgai ādai

  ir risinājumu klāsts, kas īpaši izstrādāts pastāvīgas vai īslaicīgas ādas jutīguma ārstēšanai un ādas līdzsvara atjaunošanai ar maksimālu ādas toleranci.
  Formulas ar atzītas efektivitātes sastāvdaļām, kas mazina jutīguma pazīmes un uzlabo ādas aizsargsistēmas, barjeras funkcijas un mikrobiotu, nostiprinot to pret ārēju agresiju.

Sortiments ar augstu toleranci visprasīgākajiem ādas kopšanas ekspertiem.
(1) Farage MA. Jutīgas ādas izplatība. Front Med (Lozanna). 2019; 6:98.

 • Kas ir jutīga āda un kā to ārstēt?

 • Vai jūsu āda ir jutīga? Lūk, kā jums par to jārūpējas