Jūsu grozs

Jūsu grozs ir tukšs

cosmelan®

cosmelan® ir autentiska un profesionāla depigmentācijas metode, kas novērš esošos ādas plankumus un novērš to atkārtotu parādīšanos, sniedzot gan ilgtermiņa, gan īstermiņa rezultātus.

pasaules līmeņa metode

vairāk nekā viens miljons pacientu visā pasaulē to jau ir izmēģinājuši. Tūkstošiem profesionāļu ārstē ādas plankumus ar cosmelan®.

zinātne, ko atbalsta patents

zinātne, ko atbalsta patentus

izcili klīniskie rezultāti

Pilnīga pieeja ādas plankumiem, izmantojot novatorisku formulu ar unikālu iekapsulētu kompleksu un patentētu molekulu.

augstu pacientu apmierinātību

redzamus rezultātus pēc pirmajām ārstēšanas nedēļām un ilgtermiņā visiem ādas tipiem un fototipiem.

kas ir cosmelan®?

cosmelan® ir novatorisks līdzeklis ādas depigmentācijas jomā, lai ārstētu vissmagākos un noturīgākos ādas defektus.

Uzņēmumā mesoestetic® mēs esam ādas depigmentācijas eksperti. Vairāk nekā 30 gadu pieredze un inovācijas, kā arī tūkstošiem klientu visā pasaulē apstiprina mūsu depigmentācijas risinājumu efektivitāti.

Metodes radītāji, kas apvieno profesionāla protokola un mājas protokola terapeitisko sinerģiju kopā ar novatorisku formulu ar ļoti efektīvām sastāvdaļām , kā rezultātā tiek nodrošināta unikāla un divējāda darbība: koriģējoša un regulējoša. Tas novērš redzamo plankumu, bet arī iedarbojas uz problēmas avotu, regulējot pigmenta pārprodukciju, lai novērstu tā atkārtotu parādīšanos.

cosmelan® rezultāti pirms un pēc

Pirms
Pēc
Pirms
Pēc

cosmelan® atsauksmes

"Es biju sajūsmā par to, cik ātri tas noņēma ādas sporta veidus; man tā bija apmierinoša pieredze, ko es ieteiktu gan emocionāli, gan kosmētiski."

– Kristina Garcia 48 GADI, SPĀNIJA

"Man patika veids, kā tas noņēma plankumus, izrāviens, kas man ir palīdzējis celt manu pašapziņu. Tas ir arī uzlabojis manas ādas kvalitāti, un ir pazudušas smalkās krunciņas uz pieres. Kopumā mana āda ir gaišāka. un starojošāks."

– Karmena Moreno 44 GADI, PERU

"Esmu priecīga par rezultātiem. Arī pēc šīs procedūras vairākus mēnešus esmu sapratis, cik svarīgi ir ikdienā lietot saules aizsarglīdzekļus, un man patīk mesoprotech® melan 130, jo tas lieliski atbilst manam ādas tonim."

– Elizabete Gavánez 42 GADI, EKVADORA

"Es domāju, ka neviena ārstēšana man nepalīdzēs, bet man bija jāmaina savas domas. cosmelan® ir patiešām efektīvs, un tā atrašana man ir iezīmējusi jaunu sākumu."

– Paulina 32 GADI, EKVADORA

"Tikai 2 gadu laikā visā manā sejā sāka parādīties tumši plankumi, kas manī radīja lielu stresu un raizes. Ar cosmelan® sasniegtie rezultāti bija daudz labāki, nekā es gaidīju. Biju izmēģinājusi citas procedūras, taču rezultātus sasniegtie ir nesalīdzināmi ar iepriekšējiem."

– Dolores 48 gadi

"Esmu ļoti pārsteigts par rezultātu, tas ir ārkārtējs. Rezultāti pamazām kļūst redzami, un tie ar laiku nepazūd. Regresijas nav, drīzāk tā ir pastāvīga progresēšana. 10 no 10."

– Isabel 51 gadi

cosmelan® produkti

Uzticiet savu ādu depigmentācijas ekspertiem

BUJ cosmelan®