Profesionāla depigmentācijas metode, kas novērš ādas plankumus un novērš to atkārtotu parādīšanos īslaicīgam un ilgtermiņa rezultātam.

 • pasaules labākā metode

  vairāk nekā viens miljons pacientu visā pasaulē to jau ir izmēģinājuši. Tūkstošiem profesionāļu ārstē ādas plankumus ar cosmelan®.

 • augsta dermālā drošība

  stingri kvalitātes standarti un daudzi efektivitātes pētījumi pierāda metodes drošību un toleranci.

 • izcili klīniskie rezultāti

  rezultātus, kas atbalsta metodes augsto efektivitāti visos ādas plankumos.

 • augsta pacienta apmierinātība

  ar redzamiem rezultātiem no pirmās ārstēšanas nedēļas un ilgtermiņā.

kas ir cosmelan®?

cosmelan® ir pasaulē vadošā profesionālā depigmentācijas metode vissmagāko un spītīgāko ādas plankumu ārstēšanai.

Lieliski rezultāti īstermiņā un ilgtermiņā, pateicoties unikālajam divkāršās darbības mehānismam: koriģējošajam un regulējošajam . No vienas puses, tas novērš redzamo plankumu, bet arī iedarbojas uz problēmas avotu, regulējot pigmenta pārprodukciju, lai novērstu tā atkārtotu parādīšanos.

No kā sastāv cosmelan®?

Cosmelan® metode ir lokāla procedūra, kas ilgst aptuveni 6 mēnešus, kas apvieno vienu salona seansu ar ārstēšanu mājās, kas nepieciešama optimālu rezultātu sasniegšanai.

 • salonā

  Viena salona sesija, kurā estētikas profesionālis uzklāj masku ar intensīvu depigmentējošu darbību.

 • mājās

  Ārstēšana turpinās mājās. Saskaņā ar estētiskā speciālista norādījumiem un ieteikumiem pacientam jāievēro metodi papildinošo kosmētisko līdzekļu lietošanas režīms, kas mainīsies atkarībā no ārstēšanas fāzes un progresa.

  Depigmentācijas process turpinās un mēs strādājam pie problēmas avota, lai panāktu noturīgu rezultātu.

1 no 2

visi produkti

1 no 4

BUJ cosmelan®

Vai cosmelan® darbojas ar jebkāda veida plankumiem?

Ar cosmelan ® mēs ārstējam visa veida melanīna izcelsmes plankumus, tas ir, plankumus, kas radušies melanīna pārprodukcijas dēļ, ko izraisa vairāki faktori (hormonālie, ģenētiskie, pēcaknes, pēcdepilācijas faktori utt.), kas pasliktinās saules iedarbības dēļ. Tāpēc cosmelan® ir efektīvs tādu plankumu ārstēšanai kā: melasma, pēciekaisuma hiperpigmentācija (PIH), saules, senils lentigo un vasaras raibumi.

Kāds ir labākais laiks Cosmelan® lietošanai?

Cosmelan ® var lietot jebkurā gadalaikā, tomēr ieteicams to darīt laikā, kad saules iedarbība nav tik intensīva vai ilgstoša, piemēram, ziemā un rudenī. Gadījumā, ja dzīvojat karstā reģionā vai veicat ārstēšanu vasarā, jums ir jābūt uzmanīgākam un jālieto ļoti augstas iedarbības saules aizsargkrēms, piemēram , melan 130 pigmenta kontrole un jāizvairās no ļoti intensīvas un ilgstošas ​​saules iedarbības.

Cik ilgi ārstēšana ilgst?

Cosmelan® metode sastāv no četrām fāzēm, kas ir nepieciešamas mērķa rezultāta sasniegšanai. Intensīva depigmentācija 1. fāzē un ārstēšana mājas lietošanai 2., 3. un 4. fāzē. Kopējais ārstēšanas ilgums ir aptuveni 6 mēneši, kas var mainīties atkarībā no gadījuma smaguma pakāpes.

Cik ilgs laiks būs nepieciešams, lai redzētu rezultātus? Kāpēc man vajadzētu turpināt ārstēšanu, ja rezultāti ir redzami jau pirms tās pabeigšanas?

Būtiskākās izmaiņas notiek dažas nedēļas pēc maskas uzklāšanas salonā, uzlabojas ādas tekstūra un manāmi samazinās plankumi. Tas var radīt maldinošu veiksmes sajūtu. Šajā periodā melanīns ir izņemts no visattālākajiem ādas slāņiem, un tāpēc mēs redzam plankumu daudz vairāk izbalējušu un ādu gludāku un mīkstāku, taču problēmas izcelsme vēl nav kontrolēta. Melanocīts, šūna, kurā tiek ražots melanīns, joprojām nav kontrolēts un turpina pārmērīgi ražot pigmentu (melanīnu). Lai pāraudzinātu melanocītu un kontrolētu šo pārprodukciju, ir svarīgi turpināt mājas ārstēšanu ar regulējošu darbību, lai šūna atgrieztos normālā aktīvā stāvoklī un tādējādi novērstu plankumu parādīšanos.

Kas notiek, ja es pārtraucu lietot mājas ārstēšanu?

Ja neievērosiet mājas režīmu, jūs pārtraucat ārstēšanu un tādējādi nesasniegsiet gaidītos rezultātus. Nelietojot cosmelan 2 depigmentējošu krēmu ar regulējošu darbību, tiek neregulēts melanocīts un līdz ar to notiek pastāvīga nekontrolēta, pārmērīga melanīna ražošana. Plankums atkal parādīsies, kad tiek atjaunoti ādas slāņi, jo melanīns migrē uz virsmu, padarot plankumu arvien pamanāmāku.

Neizmantojot fotoaizsardzību, melan 130 pigmenta kontrole ir saistīta ar ļoti lielu plankuma atjaunošanās risku, jo āda ārstēšanas laikā ir jutīgāka un jutīgāka pret ārēju agresiju.

Vai es varu kombinēt cosmelan metodi ar citām depigmentācijas procedūrām?

Vismaz pirmajos trīs metodes lietošanas mēnešos nav ieteicams izmantot jebkāda cita veida minimāli invazīvu ārstēšanu, kas var izraisīt ādas bojājumu, kā arī pīlingus, mikroadatas, pīlingus utt., jo tas var izraisīt pat repigmentāciju. Vajadzības gadījumā gan salonā, gan mājās vēlams izmantot nomierinošas un reģenerējošas procedūras.

Pēdējos mēnešos, kad mēs samazinām cosmelan 2 lietošanas vadlīnijas tikai uz nakti, mēs varam to apvienot ar procedūrām, kas palīdz paildzināt rezultātus, piemēram , melan tran3x koncentrātu un melan tran3x gēla krēmu .

Vai ārstēšana neļauj man normāli veikt savas ikdienas darbības?

Vai ārstēšana neļauj man normāli veikt savas ikdienas darbības?

Tā kā tā nav invazīva ārstēšana, tas neļauj jums normāli veikt ikdienas dzīves aktivitātes. Jāievēro piesardzība, veicot noteikta veida aktivitātes pirmajās dienās, ādas adaptācijas periodā pēc salona apstrādes. Piemēram, ir ieteicams izvairīties no peldēšanās peldbaseinos, ilgstošas ​​uzturēšanās saulē un no aktivitātēm, kas saistītas ar pārmērīgu svīšanu.

Vai plankumi var atgriezties pēc ārstēšanas beigām?

Pēc adekvātas profesionālas apstrādes lieko pigmentāciju var noņemt redzami. Tomēr tas ir dinamisks process, kurā tos veidojošā nelīdzsvarotība var izraisīt to atkārtošanos. Tāpēc, pat ja plankumi nav redzami, ir svarīgi veikt ikdienas depigmentācijas procedūru un fotoaizsardzību visa gada garumā, lai novērstu repigmentāciju.

Kā es varu novērst plankumu parādīšanos pēc ārstēšanas?

Ja esat pakļauts kādam no plankumu parādīšanos izraisošajiem faktoriem (kontracepcijas līdzekļi, grūtniecība, vasaras sezona, pēc depilācijas, pēc pinnes, pēc pīlinga, tiek veikta fotosensibilizējoša terapija utt.), ikdienas ārstēšanas rutīna ir būtiska, apvienojot depigmentācijas ārstēšanu, piemēram, melan tran3x , ar augstu fotoprotektoru, piemēram, melan 130 pigmenta kontroli .

Vai cosmelan® terapijai ir blakusparādības?

Ja to lieto pareizi un profesionāļa uzraudzībā, nevajadzētu būt blakusparādībām. cosmelan® ir lokāla ārstēšana, tāpēc minimāli invazīva, kas netraucē sekot līdzi normālai ikdienas dzīvei. Sākotnējā fāzē un pēc konsultēšanās ar ārstēšanu āda var kļūt kairināta vai parādīties apsārtums. Tas ir pilnīgi normāli un paredzams, un tas izzudīs dažu dienu laikā. Mājas fāzē bieži novērojams neliels lobīšanās un jutīgums, kas ir simptomi, kas izzūd, uzklājot speciālista ieteiktos mājas līdzekļus.

Kā cosmelan® iedarbojas pret akni?

cosmelan® ir depigmentācijas procedūra; tādēļ tas nav indicēts aktīvo pūtīšu ārstēšanai. Ja vēlaties ārstēt pinnes dažādās akneiskās un seborejas ādas fāzēs, mēs iesakām acnelan medicīnisko ārstēšanu (aktīva saite uz acnelan patērētāju lapu). Tomēr aknei ir iekaisuma sastāvdaļa, kas var izraisīt ādas plankumu parādīšanos, kas pazīstama kā PIH (pēc iekaisuma hiperpigmentācija). cosmelan® iedarbojas uz šāda veida plankumiem, ko izraisa akne, visiem ādas tipiem un fototipiem.

Kāda ir galvenā atšķirība starp cosmelan® un dermamelan®?

Abas ir depigmentācijas procedūras, kas sniedz izcilus rezultātus, bet cosmelan® ir estētiska procedūra, savukārt dermamelan® ir ārstēšana, kurai nepieciešama ārsta uzraudzība un uzraudzība. Jaunais dermamelan® ir jaunas paaudzes procedūra, kurai, pateicoties nerediģētas formulas izstrādei, ir divi patenti, kas ļauj veikt visaptverošāku un efektīvāku darbību, ārstējot vissmagākos un izturīgākos plankumus. Šī inovācija ir radījusi efektīvāku un ērtāku protokolu ar rezultātiem pēc 4 mēnešu ārstēšanas.

cosmelan® pīlings: vai cosmelan® ir pīlings?

Lai gan to bieži dēvē par cosmelan® pīlingu , cosmelan® procedūra pārsniedz pīlingu . Atšķirībā no pīlingiem, kas iedarbojas uz problēmas virsmu, cosmelan® nonāk līdz problēmas saknei. Tā sastāv no procedūras, kas redzami noņem un mazina pigmentācijas plankumus (piemēram, pīlingu), vienlaikus iedarbojoties ar regulējošu darbību, kas koriģē pigmentācijas pārprodukciju un novērš plankumu atkārtotu parādīšanos.