Tā unikālā un novatoriskā formula droši un efektīvi noņem esošos plankumus un novērš.

 • depigmentācijas speciālisti

  Uzņēmumā mesoestetic® mēs esam depigmentācijas eksperti. Vairāk nekā 30 gadu pētījumi šajā jomā un tūkstošiem pacientu visā pasaulē pieredze padara mūs par atsauces uzņēmumu.

 • inovācijas, ko apstiprina divi patenti

  Mūsu zināšanas un jauno tehnoloģiju izmantošana šajā attīstībā ir likusi mums iesniegt divus jaunus patentus, kas apstiprina dermamelan® unikalitāti.

 • izcili klīniskie rezultāti

  Pārbaudīts uz visu veidu plankumiem, dermamelan® ir pierādījis augstu efektivitāti un drošību visu veidu ādas plankumiem.

 • augsta pacienta apmierinātība

  Progresīva ārstēšana, kas nodrošina redzamus rezultātus jau no pirmajām nedēļām un saglabā radinieku viendabīgumu un kvalitāti ilgtermiņā.

Kas ir dermamelan® metode un kā tā darbojas?

dermamelan® ir medicīniskā depigmentācijas metode, kas efektīvi un progresīvi likvidē plankumus, iedarbojoties uz pigmenta uzkrāšanos ādā un uz problēmas sakni, nodrošinot visaptverošu un ilgstošu rezultātu.

Ārstēšana sastāv no pirmās konsultācijas sesijas un mājas ārstēšanas, kas ilgst 4 mēnešus.

 • konsultāciju posmā

  Pēc pareizas diagnozes noteikšanas ārstēšana sākas ar pirmo sesiju medicīniskās konsultācijas laikā. Profesionālis uzklāj divas maskas ar intensīvu depigmentējošu darbību.

 • mājās

  Turpiniet ārstēšanu, ievērojot mājas vadlīnijas. Tas sastāv no papildinošu kosmētikas līdzekļu uzklāšanas 4 mēnešus ar nepārtrauktu depigmentējošu darbību un ilgstošu pigmenta pārprodukcijas regulēšanu.

1 no 2

Vai vēlaties uzzināt vairāk par ādas plankumiem?

Ādas plankumi ir ļoti izplatīta problēma, īpaši sievietēm. Tas ir saistīts ar ādas tumšumu, ko izraisa pigmenta vai melanīna pārprodukcija, kas nevienmērīgi uzkrājas ādā . Šo pārprodukciju izraisa noteiktu šūnu mehānismu izmaiņas , kas izraisa pigmenta pārpalikumu.

Ir dažādi plankumu veidi atkarībā no to izcelsmes un izplatības uz ādas . Tas var parādīties vairāku provocējošu faktoru dēļ, no kuriem vissvarīgākais ir saules starojuma rezultāts bez aizsardzības. Ir iesaistīti arī citi faktori, piemēram, ģenētiska nosliece, iekaisuma apstākļi, hormonālās izmaiņas un daži fotosensibilizējoši līdzekļi (perorālie kontracepcijas līdzekļi, pretiekaisuma līdzekļi, antibiotikas utt.).

Tā ir sarežģīta problēma, un daudzos gadījumos tie ir izturīgi pret daudzām medicīniski estētiskām procedūrām. Lai panāktu efektīvu un ilgstošu iznākumu un novērstu atsitienu, ir jāstrādā ne tikai pie uzkrātā pigmenta likvidēšanas , kas izraisa redzamo tumšumu, bet arī jāārstē patoloģijas šūnu izcelsme , lai apturētu melanīna pārprodukciju. un tādējādi novēršot plankumu atkārtotu parādīšanos.

visi produkti

BUJ dermamelan®

Kā es varu zināt, vai šī ārstēšana ir paredzēta man?

Dermamelan® lietošanas piemērotību Jums var pārrunāt ar izvēlēto medicīnas speciālistu konsultācijas laikā.

Vai tā ir pilnīgi nesāpīga ārstēšana?

Tas ir process, kurā āda tiek pilnībā atjaunota pakāpeniski un kontrolēti. Sākotnējā fāzē un pēc ārstēšanas klīnikā āda šķiet apsārtusi un jūtams siltums, taču tās ir vieglas, paredzamas reakcijas, kas izzudīs pēc 24-48 stundām. Mājas fāzē ir normāli piedzīvot nelielu zvīņošanos, un dažreiz var būt jūtama jutība. Šīs sekas izzūd, lietojot speciālista ieteiktos mājas produktus.

Vai tā ir saderīga ar manām ikdienas aktivitātēm?

dermamelan® ir neinvazīva lokāla ārstēšana, kas neliedz jums dzīvot normālu dzīvi. Tomēr ir ļoti svarīgi, lai tiktu ievērots ikdienas mājas aprūpes režīms un pēc iespējas jāizvairās no saules iedarbības.

Vai plankumi pazudīs pilnībā un uz visiem laikiem?

Pēc ārstēšanas plankumi ļoti ievērojami samazināsies, taču, ja plankumi ir bijuši, vienmēr būs tendence atkārtoties. Ir svarīgi ievērot mājas aprūpes rutīnu un pastāvīgi izmantot īpašu fotoaizsardzību, kas novērš repigmentāciju. Jūsu ādas speciālists varēs ieteikt jums piemērotākos produktus.

Kāds ir labākais gada laiks, lai veiktu ārstēšanu?

Ja neievērosiet mājas režīmu, jūs pārtraucat ārstēšanu un tādējādi nesasniegsiet gaidītos rezultātus. Nelietojot cosmelan 2 depigmentējošu krēmu ar regulējošu darbību, tiek neregulēts melanocīts un līdz ar to notiek pastāvīga nekontrolēta, pārmērīga melanīna ražošana. Plankums atkal parādīsies, kad tiek atjaunoti ādas slāņi, jo melanīns migrē uz virsmu, padarot plankumu arvien pamanāmāku.

Neizmantojot fotoaizsardzību, melan 130 pigmenta kontrole ir saistīta ar ļoti lielu plankuma atjaunošanās risku, jo āda ārstēšanas laikā ir jutīgāka un jutīgāka pret ārēju agresiju.

Vai es varu kombinēt cosmelan metodi ar citām depigmentācijas procedūrām?

Vismaz pirmajos trīs metodes lietošanas mēnešos nav ieteicams izmantot jebkāda cita veida minimāli invazīvu ārstēšanu, kas var izraisīt ādas bojājumu, kā arī pīlingus, mikroadatas, pīlingus utt., jo tas var izraisīt pat repigmentāciju. Vajadzības gadījumā gan salonā, gan mājās vēlams izmantot nomierinošas un reģenerējošas procedūras.

Pēdējos mēnešos, kad mēs samazinām cosmelan 2 lietošanas vadlīnijas tikai uz nakti, mēs varam to apvienot ar procedūrām, kas palīdz paildzināt rezultātus, piemēram , melan tran3x koncentrātu un melan tran3x gēla krēmu .

Vai ārstēšana neļauj man normāli veikt savas ikdienas darbības?

Vai ārstēšana neļauj man normāli veikt savas ikdienas darbības?

Tā kā tā nav invazīva ārstēšana, tas neļauj jums normāli veikt ikdienas dzīves aktivitātes. Jāievēro piesardzība, veicot noteikta veida aktivitātes pirmajās dienās, ādas adaptācijas periodā pēc salona apstrādes. Piemēram, ir ieteicams izvairīties no peldēšanās peldbaseinos, ilgstošas ​​uzturēšanās saulē un no aktivitātēm, kas saistītas ar pārmērīgu svīšanu.

Vai plankumi var atgriezties pēc ārstēšanas beigām?

Pēc adekvātas profesionālas apstrādes lieko pigmentāciju var noņemt redzami. Tomēr tas ir dinamisks process, kurā tos veidojošā nelīdzsvarotība var izraisīt to atkārtošanos. Tāpēc, pat ja plankumi nav redzami, ir svarīgi veikt ikdienas depigmentācijas procedūru un fotoaizsardzību visa gada garumā, lai novērstu repigmentāciju.

Kā es varu novērst plankumu parādīšanos pēc ārstēšanas?

Ja esat pakļauts kādam no plankumu parādīšanos izraisošajiem faktoriem (kontracepcijas līdzekļi, grūtniecība, vasaras sezona, pēc depilācijas, pēc pinnes, pēc pīlinga, tiek veikta fotosensibilizējoša terapija utt.), ikdienas ārstēšanas rutīna ir būtiska, apvienojot depigmentācijas ārstēšanu, piemēram, melan tran3x , ar augstu fotoprotektoru, piemēram, melan 130 pigmenta kontroli .

Vai cosmelan® terapijai ir blakusparādības?

Ja to lieto pareizi un profesionāļa uzraudzībā, nevajadzētu būt blakusparādībām. cosmelan® ir lokāla ārstēšana, tāpēc minimāli invazīva, kas netraucē sekot līdzi normālai ikdienas dzīvei. Sākotnējā fāzē un pēc konsultēšanās ar ārstēšanu āda var kļūt kairināta vai parādīties apsārtums. Tas ir pilnīgi normāli un paredzams, un tas izzudīs dažu dienu laikā. Mājas fāzē bieži novērojams neliels lobīšanās un jutīgums, kas ir simptomi, kas izzūd, uzklājot speciālista ieteiktos mājas līdzekļus.

Kā cosmelan® iedarbojas pret akni?

cosmelan® ir depigmentācijas procedūra; tādēļ tas nav indicēts aktīvo pūtīšu ārstēšanai. Ja vēlaties ārstēt pinnes dažādās akneiskās un seborejas ādas fāzēs, mēs iesakām acnelan medicīnisko ārstēšanu (aktīva saite uz acnelan patērētāju lapu). Tomēr aknei ir iekaisuma sastāvdaļa, kas var izraisīt ādas plankumu parādīšanos, kas pazīstama kā PIH (pēc iekaisuma hiperpigmentācija). cosmelan® iedarbojas uz šāda veida plankumiem, ko izraisa aknei, visiem ādas tipiem un fototipiem.

Kāda ir galvenā atšķirība starp cosmelan® un dermamelan®?

Abas ir depigmentācijas procedūras, kas sniedz izcilus rezultātus, taču cosmelan® ir estētiska procedūra, savukārt dermamelan® ir ārstēšana, kurai nepieciešama ārsta uzraudzība un uzraudzība. Jaunais dermamelan® ir jaunas paaudzes procedūra, kurai, pateicoties nerediģētas formulas izstrādei, ir divi patenti, kas ļauj veikt visaptverošāku un efektīvāku darbību, ārstējot vissmagākos un izturīgākos plankumus. Šī inovācija ir radījusi efektīvāku un ērtāku protokolu ar rezultātiem pēc 4 mēnešu ārstēšanas.

cosmelan® pīlings: vai cosmelan® ir pīlings?

Lai gan to bieži dēvē par cosmelan® pīlingu , cosmelan® procedūra pārsniedz pīlingu . Atšķirībā no pīlingiem, kas iedarbojas uz problēmas virsmu, cosmelan® nonāk līdz problēmas saknei. Tas sastāv no procedūras, kas redzami noņem un mazina pigmentācijas plankumus (piemēram, pīlingu), vienlaikus iedarbojoties ar regulējošu darbību, kas koriģē pigmentācijas pārprodukciju un novērš plankumu atkārtotu parādīšanos.