Jūsu grozs

Jūsu grozs ir tukšs

dermamelan®

Zinātne pret hiperpigmentāciju

Jaunāko medicīnas un zinātnes sasniegumu savienība kopā ar vismodernākajām tehnoloģijām inovatīvas formulas izstrādei, ko apstiprina divi patenti.

depigmentācijas speciālisti

Uzņēmumā mesoestetic® mēs esam depigmentācijas eksperti. Vairāk nekā 30 gadu pētījumi šajā jomā un tūkstošiem pacientu visā pasaulē pieredze padara mūs par atsauces uzņēmumu.

inovācijas, ko apstiprina divi patenti

Mūsu zināšanas un jauno tehnoloģiju izmantošana šajā attīstībā ir likusi mums iesniegt divus jaunus patentus, kas apstiprina dermamelan® unikalitāti.

izcili klīniskie rezultāti

Pārbaudīts uz visu veidu plankumiem, dermamelan® ir pierādījis augstu efektivitāti un drošību visu veidu ādas plankumiem.

augsta pacientu apmierinātība

Progresīva procedūra, kas nodrošina redzamus rezultātus jau no pirmajām nedēļām un saglabā ādas viendabīgumu un kvalitāti ilgtermiņā.

ārstēšanas rezultāti

“Man iepriekš tika veikta lāzera un pīlinga procedūra, un rezultāti ilga vienu mēnesi. Lietojot dermamelan®, pēc trim nedēļām es sāku redzēt rezultātu, un gadu vēlāk mana āda joprojām ir vienmērīga un mirdzošāka. Es to ļoti ieteiktu.”

Lilija, 38 gadi

Pirms
Pēc
Pirms
Pēc
Pirms
Pēc
Pirms
Pēc

dermamelan® patentētas formulas

Pateicoties mūsu zināšanām un jaunākajiem zinātniskajiem pētījumiem, kā arī pielietojot jaunas tehnoloģijas tā izstrādē, esam spējuši ražot produktu ar augstu inovatīvu komponentu depigmentācijas priekšgalā.

divi patenti, kas apstiprina tās inovāciju

[SYN] pigmentarget®

Izmantojot mākslīgo intelektu un lielos datus, esam spējuši izstrādāt ekskluzīvu kompleksu ar 3 aktīvajām sastāvdaļām, kas ir atlasītas un formulētas optimālās koncentrācijās ar mērķi nodrošināt efektīvu reakciju pret hiperpigmentāciju.

melaphenone®

Pašu molekulārais dizains. Tās molekulārā un konformācijas struktūra piedāvā augstu drošību un specifiskumu melanoģenēzes regulēšanā.

vezikulācijas sistēmas aktīvo vielu maksimālai efektivitātei

nanovezikulas

Tie selektīvi pārnēsā un atbrīvo sastāvdaļas, lai veicinātu mijiedarbību ar ārstēšanas mērķi.

jonoforēze

Uzlabo ādas caurlaidību, izveidojot mikrokanālus, kas absorbē sastāvdaļas.

dermamelan® darbības mehānisms

dermamelan® ir izstrādāts tā, lai iedarbotos uz galvenajiem galvenajiem mērķiem ādas hiperpigmentācijas procesā:

Intensīva koriģējoša darbība: Tas intensīvi iedarbojas uz uzkrāto melanīnu, aktivizējot šūnu atjaunošanos un uzlabojot barjeras funkciju.

Divkārša regulējoša darbība: tā darbojas, mainot šūnu procesus, kas ir atbildīgi par hiperpigmentāciju, sinerģiski un papildinoši, kontrolējot melanīna sintēzes pārmērīgu stimulāciju ilgtermiņā.

  • Intracelulāra regulējoša darbība:
    Tas kontrolē pigmentācijas mehānismus melanocītos.
  • Intracelulāra regulējoša darbība:
    Tā darbojas, regulējot galvenos ar melasmu saistītos komponentus: asinsvadu komponentu, iekaisuma komponentu un hormonālo komponentu.Tas darbojas arī, aizsargājot ādas strukturālās olbaltumvielas, tādējādi uzlabojot tās kvalitāti, mitrināšanu un tvirtumu.

dermamelan® metode

Dermamelan® metode sastāv no 4 mēnešu protokola.

konsultāciju posmā

4 stundas

intensīva depigmentācija.

Jauno profesionālo formulu un produktu sinerģija nodrošina īsāku iedarbības laiku un lielāku klīnisko efektivitāti un drošību.

posms mājas apstākļos

4 mēneši

nepārtraukta depigmentācija, intensīva regulēšana.

Trīs mājas formulu kombinācija nodrošina nepārtrauktu un pakāpenisku iedarbību uz plankumiem, lai iegūtu visaptverošāku un ilgstošāku rezultātu.

Vai vēlaties uzzināt vairāk par ādas plankumiem?

Ādas plankumi ir ļoti izplatīta problēma, īpaši sievietēm. Tas ir saistīts ar ādas tumšumu, ko izraisa pigmenta vai melanīna pārprodukcija, kas nevienmērīgi uzkrājas ādā. Šo pārprodukciju izraisa noteiktu šūnu mehānismu izmaiņas, kas izraisa pigmenta pārpalikumu.

Ir dažādi plankumu veidi atkarībā no to izcelsmes un izplatības uz ādas. Tas var parādīties vairāku provocējošu faktoru dēļ, no kuriem vissvarīgākais ir saules starojuma rezultāts bez aizsardzības. Ir iesaistīti arī citi faktori, piemēram, ģenētiska nosliece, iekaisuma apstākļi, hormonālās izmaiņas un daži fotosensibilizējoši līdzekļi (perorālie kontracepcijas līdzekļi, pretiekaisuma līdzekļi, antibiotikas utt.).

Tā ir sarežģīta problēma, un daudzos gadījumos tie ir izturīgi pret daudzām medicīniski estētiskām procedūrām. Lai panāktu efektīvu un ilgstošu iznākumu un novērstu atsitienu, mums ir ne tikai jāstrādā pie uzkrātā pigmenta likvidēšanas, kas izraisa redzamo tumšumu, bet arī jāārstē patoloģijas šūnu izcelsme, lai apturētu melanīna pārprodukciju. un tādējādi novēršot plankumu atkārtotu parādīšanos.

BUJ dermamelan®