Ādas novecošanās ir pakāpenisks process, kas izpaužas kā ādas izskata un struktūras traucējumu virkne.

Mesoestetic® mēs izstrādājam pretnovecošanās risinājumus, lai koriģētu redzamās novecošanās pazīmes un novērstu priekšlaicīgu ādas novecošanos. Mūsu pretnovecošanās formulas ietver novatoriskas aktīvās sastāvdaļas, kas sinerģiski iedarbojas pret galvenajām novecošanās pazīmēm katrā no novecošanas pakāpēm.

Ir 4 ādas novecošanas pakāpes, kas pakāpeniski parādās kā mirdzuma zudums, grumbas, ļenganums un ādas blīvuma trūkums. Šīs novecošanas izpausmes jāizturas atšķirīgi un neatkarīgi. Paturot to prātā, mēs esam izstrādājuši īpašas pretnovecošanās procedūras, kas nodrošina profilaktisku un korektīvu reakciju uz katru izpausmi

Mesoestetic® ir pilns risinājumu klāsts taukainai aknei pakļautai ādai. Produkti, kas izstrādāti kopā ar speciālistiem dermatologiem un izstrādāti ar pēdējās paaudzes eļļu regulējošām, pīlinga, keratolītiskām un pretmikrobu aktīvām sastāvdaļām.

mūsu pretnovecošanās zīmoli

vecuma elements®

epigenētika: atrodiet skaistumu novecošanā

Profesionāla un mājas ārstēšana ar patentētu epiģenētisku efektivitāti.

VISS PAR AGE ELEMENT®

age element® pretgrumbu līdzeklis

Pretnovecošanas līdzekļu līnija, kas aktivizē ādas reģenerācijas mehānismus, samazinot grumbu un mīmikas līniju parādīšanos un novēršot to veidošanos.

VISS PAR AGE ELEMENT® PRETGRumbu līdzekli

age element® balināšana

Pretnovecošanas produktu līnija ar intensīvu antioksidantu iedarbību, kas uzlabo sejas mirdzumu un novērš priekšlaicīgu novecošanos.

VISS PAR AGE ELEMENT® BIGHTENING

age element® nostiprināšana

Pretnovecošanas produktu līnija ar savelkošu darbību, lai cīnītos ar ļenganumu un sejas ovāla izteiksmes zudumu.

VISS PAR AGE ELEMENT® STIPRINĀJUMU

mūsu procedūras ādas novecošanai

vecuma elements®

profesionāla un personalizēta pretnovecošanās ārstēšana

Jaunākās paaudzes profesionāla pretnovecošanās sistēma, kas iedvesmota no vismodernākajām medicīnas un kosmētikas tehnoloģijām.

SKATĪT PROCEDŪRU

globālā eyecon®

Profesionāla ārstēšanas programma acu kontūrai

Īpaša profesionāla ārstēšana, lai cīnītos ar novecošanas un noguruma pazīmēm acu kontūrā. Acu kontūra ir īpaši jutīga zona, kurai ir atšķirīgas anatomiskās īpašības, kas izskaidro, kāpēc ārstēšanai jābūt specifiskai.

SKATĪT PROCEDŪRU

mesoéclat®

profesionāla procedūra tūlītējas iedarbības atjaunošanai mesoéclat®

Profesionāla procedūra sejas novecošanai. Tas atjauno ādu, neitralizē brīvos radikāļus un veicina merlanga efektu ar pret plankumu iedarbību. Palielina ādas mirdzumu un nodrošina labāku mitruma uzsūkšanos un ādas elastību.

SKATĪT PROCEDŪRU