1985 - 2022

No izcilas aptiekas līdz pasaules līderim estētiskās medicīnas nozarē

 • DARBINIEKI

  211

 • OFICIĀLIE IZPLATĪTĀJI

  94

 • STARPTAUTISKĀ TIRDZNIECĪBA

  87%

 • GADA P&A+I BUDŽETS

  40%

 • VALSTIS

  105

 • M2 IEKĀRTAS BARSELONĀ

  14.500

Uzņēmums jau no paša sākuma ir apņēmies izstrādāt un tirgot augstākās kvalitātes produktus ar zinātniski pierādītiem rezultātiem .

Mūsu progress ir saistīts ar notiekošo izpēti un sadarbību ar slimnīcām, universitātēm un pieredzējušiem speciālistiem no nozares, jo uzņēmums cieši sadarbojas ar tiem, lai pētītu un izstrādātu jaunas ārstēšanas metodes.

Stāsts

1990 - 1999 Plašāka portfeļa attīstība un paplašināšanās starptautiskajā tirdzniecībā

Pastāvīgā sadarbība ar medicīnas sektoru ir ļāvusi mesoestetic izstrādāt daudzus inovatīvus produktus, lai ārstētu citas estētiskās problēmas, kas saistītas ar novecošanas pazīmēm un simptomiem un raizēm par figūru.

Šo produktu rezultāti un efektivitāte ir zināma visā pasaulē, jo uzņēmums tagad tirgo savus produktus vairāk nekā 50 valstīs, izmantojot izplatītājus un slavenus estētikas profesionāļus.

2002 Pasaulē vadošā pigmentēto plankumu ārstēšana: cosmelan®

Mesoestetic® ir pasaules līderis hiperpigmentācijas ārstēšanā pēc viena no mūsu veiksmīgākajiem produktiem pārformulēšanas līdz ar Cosmelan® izlaišanu.

2010 mesohyal®: pielāgojami pretnovecošanās risinājumi

Globāla inovācija ar visplašāko injicējamo medicīnas ierīču klāstu ar CE marķējumu intradermālām estētiskām injekcijām.

Uzņēmums ir estētiskās medicīnas priekšgalā, piedāvājot produktu klāstu dažādu ar novecošanu saistītu problēmu ārstēšanai pielāgotā un mērķtiecīgā veidā.

2011 - 2014 Jauns galvenais ofiss ar Biotehnoloģijas nodaļu un Medicīnas nodaļu

Mūsu pašreizējās telpas vairāk nekā 8500 m2 platībā, kas tika atvērtas 2011. gadā, liecina par mūsu apņemšanos nodrošināt izaugsmi un izcilību.

Mūsu jaunajā galvenajā mītnē atrodas mūsu ražošanas līnijas (kosmētikas līdzekļi, uztura līdzekļi, medikamenti un injicējamās medicīniskās ierīces) un mūsu Biotehnoloģijas nodaļa un Medicīnas nodaļa novērošanas kontrolei un novērošanai, kas dod mums iespēju izpētīt vēl efektīvākas aktīvās sastāvdaļas un veikt in vitro un mūsu ražoto jaunāko produktu in vivo testēšana.

Uzņēmums eksportē vairāk nekā 85% no pārdošanas apjoma, un mūsu produkti un ārstēšanas līdzekļi ir pieejami vairāk nekā 90 valstīs visos kontinentos.

2015 Pirmie lokāli lietojamie medikamenti: anestopic®

uzņēmums saņēma Spānijas Zāļu un medicīnas ierīču aģentūras (Agencia Española del Medicamento y Producto Sanitario) atļauju ražot un tirgot savu pirmo medikamentu.

Anestopic® ir lokāls anestēzijas krēms lokālai lietošanai, kas paredzēts īslaicīgai ķermeņa zonu nejutīgumam pirms noteiktām dermatoloģiskām un estētiskām procedūrām.

2017 mesofiller®: pēdējās paaudzes pildījuma produkti

Pēc četru gadu ilgas izpētes un izstrādes, mesoestetic® piedāvā divus dermālo implantu modeļus, kuru pamatā ir ļoti augstas kvalitātes šķērssaistīta hialuronskābe, lai koriģētu grumbas un atjaunotu sejas apjomu.

mesofiller global® un mesofiller intense ir pilnībā integrēti plašajā mesoestetic® medicīniskajā klāstā, ļaujot veikt kombinētas un pielāgotas procedūras, lai apmierinātu katra pacienta vajadzības.

2017 Genesis: pirmā ierīce ar ekskluzīvo SmartDrivity® tehnoloģiju

Pēc četru gadu ilgas izpētes un izstrādes, mesoestetic® piedāvā divus dermālo implantu modeļus, kuru pamatā ir ļoti augstas kvalitātes šķērssaistīta hialuronskābe, lai koriģētu grumbas un atjaunotu sejas apjomu.

mesofiller global® un mesofiller intense ir pilnībā integrēti plašajā mesoestetic® medicīniskajā klāstā, ļaujot veikt kombinētas un pielāgotas procedūras, lai apmierinātu katra pacienta vajadzības.

2017 Genesis: pirmā ierīce ar ekskluzīvo SmartDrivity® tehnoloģiju

Lai turpinātu nodrošināt profesionāļus ar vismodernākajām tehnoloģijām un visefektīvākajām ārstēšanas metodēm, mesoestetic® ir izstrādājis Genesis, pirmo medicīniski estētisko ierīci, kuras pamatā ir SmartDrivity™.
Pateicoties gudrai 4 tehnoloģiju apvienošanai, kopā ar ekskluzīvo produktu farmakoloģisko iedarbību, Genesis piedāvā plašu programmu klāstu, kas ļauj izveidot 100% pielāgotas procedūras ar izcilu terapeitiskās atbildes līmeni.

2018 Otrā medicīnas specialitāte: melanoderm®

mesoestetic® kā depigmentācijas risinājumu izstrādes speciālists piedāvā melanoderm®, ļoti efektīvu specifisku medicīnisko ārstēšanu, kas ir terapeitiska iespēja ādas hiperpigmentācijas ārstēšanai.

melanoderm® nozīmē nākamo soli uzņēmuma pozicionēšanā kā pasaules līderis depigmentācijas jomā, papildus inovāciju turpināšanai medicīnas jomā, lai profesionāļiem nodrošinātu ārstēšanu ar augstu efektivitāti, drošību un toleranci, lai nodrošinātu maksimālu pacienta apmierinātību.

2019 Investīcijas jaunā intraloģistikas centrā

mesoestetic® atkal paplašina savu korporatīvo mītni, iegādājoties vairāk nekā 3000 m2 platību blakus savām telpām Viladekansā. Vietnē tiks izvietots jauns intraloģistikas projekts, kas paredzēts tās efektivitātes uzlabošanai, kas optimizēs 100% uzņēmuma uzglabāšanas operācijas un 35% komplektēšanas operācijas.

Šis projekts ir uzņēmuma starptautiskās paplašināšanās un izaugsmes stratēģiskā plāna ietvaros, lai turpinātu piedāvāt tirgū labāko servisu un inovatīvākos produktus.

2020 Jauna kategorija: estētiskā ginekoloģija

mesoestetic® paplašina savu portfeli ginekoestētikas pakalpojumu jomā ar mērķi piedāvāt, galvenokārt sievietēm, procedūras kompleksai ķermeņa kopšanai. Atjaunojot dzimumorgānu harmoniju, uzņēmums plāno dot ieguldījumu sieviešu seksuālās veselības uzlabošanā, pozitīvi ietekmējot viņu pašcieņu un dzīves kvalitāti.

Atbildot uz reālām tirgus vajadzībām un izstrādāts sadarbībā ar pasaules līmeņa etaloniem šajā jomā, mesoestetic® piedāvā dermamelan® intima, medicīnisko ārstēšanu, kas īpaši izstrādāta, lai novērstu hiperpigmentāciju intīmajā zonā.

Šī ir pirmā mesoestetic® apņemšanās attiecībā uz intīmo kategoriju, un tajā ir apkopotas visas uzņēmuma zināšanas depigmentācijas jomā, kurā tas ir pasaules līderis. dermamelan® intimate ir sākumpunkts globālai mesoestetic® stratēģijai, kas drīzumā ieviesīs jaunumus sieviešu intīmai atjaunošanai.

2020 New mesohyal™: šūnu apstrāde, kuras pamatā ir biomimētiskie peptīdi

mesoestetic®: piedāvā lielu inovāciju intradermālā sejas kopšanā, pievienojot divus jaunus preparātus, kuru pamatā ir biomimētiskie peptīdi, jaunas paaudzes ļoti efektīvas aktīvās sastāvdaļas ar augstu specifiskumu, kas iedarbojas uz bioloģiskajiem procesiem, kas var mainīt ādas šūnu novecošanos.

.Lai apmierinātu pieaugošo pieprasījumu pēc šāda veida ierīcēm, mesoestetic® mesohyal™ kļūst par visplašāko intradermālo risinājumu klāstu ar CE marķējumu pielāgotai šūnu ārstēšanai.

2020. gada tīrīšanas risinājumi: pirmā sērija, kurā iekļauts jaunais vizuālais tēls

mesoestetic® piedāvā jauno sejas higiēnas līniju "tīrīšanas risinājumus", kas ir pirmā, kas ietver zīmola identitātes attīstību, kas tika prezentēta 2020. gada septembrī.

Izstrādāts visprasīgākajiem ādas kopšanas ekspertiem, mesoestetic® ievieš jaunas paaudzes sejas higiēnu, kas respektē un atbalsta ādas līdzsvaru ar tekstūrām, specifiskām aktīvajām vielām un dažādām maņu pieredzēm, lai apmierinātu katra ādas tipa vajadzības.

Viss klāsts ir izveidots ar postbiotikām, lai nodrošinātu efektīvu attīrīšanu, antioksidantu, pretpiesārņojumu un bioloģiski līdzsvarojošu darbību, veicinot ādas floru un ādas pH līdzsvaru.

2020. gada jauns zīmola tēls: produkts ādas kopšanas ekspertiem

mesoestetic® turpina augt kā zīmols un kā uzņēmums. 2020. gada septembrī laboratorija iepazīstināja ar savas vizuālās identitātes attīstību globālā mērogā, kas ir saistīta ar jaunu apgalvojumu, kas ietver visas tās vērtības un pozicionē uzņēmumu kā zinātniekus skaistumkopšanas pakalpojumu jomā: “elements ādas kopšanas ekspertiem”.

Ar jauno apgalvojumu mesoestetic® tiek pozicionēts kā būtisks ādas kopšanas elements un novērtē pētniecību un medicīniskās zināšanas kā skaistuma nākotni.

Tādā veidā mesoestetic® turpina likt likmes uz jauninājumiem

2021. gads tiek atvērts pirmais mesoestetic® meitasuzņēmums Polijā

Uzņēmumā mesoestetic® mums jau no paša sākuma ir bijis skaidrs aicinājums: izstrādāt un tirgot medicīniski kosmētiskas procedūras ar maksimālu drošību, efektivitāti un kvalitāti visā pasaulē.

1. aprīlī, darbojoties vairāk nekā 90 valstīs, mēs ar lepnumu atklājām savu pirmo meitasuzņēmumu Varšavā, Polijā. Tas ir svarīgs solis mūsu internacionalizācijas stratēģijā, vienlaikus padarot šo valsti par uzņēmuma stratēģisku tirgu .

2021. gada jaunais dermamelan®: zinātne pret hiperpigmentāciju

Pēc vairāku gadu pētījumiem mesoestetic® prezentē jauno dermamelan®, vienīgo reaģējošo depigmentācijas līdzekli tirgū, kam ir koriģējoša un regulējoša iedarbība.

mesoestetic® ir piedāvājis depigmentācijas risinājumus jau vairāk nekā 30 gadus, kā rezultātā uzņēmums ir kļuvis par pasaules etalonu šajā jomā. Jaunais dermamelan® savā attīstībā apvieno visas šīs zināšanas ar jaunākajiem zinātniskajiem pētījumiem un jaunu tehnoloģiju izmantošanu (lielie dati, mākslīgais intelekts un skaitļošanas dizains). Rezultātā mums ir pieejama ārstēšana, kas piedāvā vēl efektīvākus rezultātus, ar pacientam daudz ērtāku protokolu, ar kura palīdzību laboratorija ir ieguvusi 2 patentus (melaphenona® molekulu un kompleksu (SYN)PIGMENTARGET. aktīvās vielas).

022 Estētiskā ginekoloģija: risinājumi sieviešu intīmai zonai

Uzņēmumā mesoestetic® mēs sadarbojamies ar ginekoloģijas ekspertiem, lai uzlabotu sieviešu intīmo labsajūtu un veselību. Pēc intīmās depigmentācijas šķīduma dermamelan® intima laišanas tirgū 2020. gadā, šogad 2022. gadā, mēs piedāvājam jaunus risinājumus ar hialuronskābi (mesofiller® jutīgs, mesofiller® jutīgs plus e hydragel intimate), kuru mērķis ir atjaunot ādas funkcionalitāti, komfortu un izskatu. intīmo zonu un sieviešu dzīves kvalitātes uzlabošanu.

2022 Jauns bodyshock®: pēc pasūtījuma izgatavoti virsbūves risinājumi

Rezultātā, pētot vairākas silueta izmaiņas un izprotot izraisītājus, kas ietekmē tā attīstību, šeit mēs piedāvājam bodyshock® profesionālo ārstēšanu : inovatīvu ķermeņa risinājumu klāstu , kas pielāgots visām vajadzībām un tiek atbalstīts ar pārbaudītiem rezultātiem.

Pilnībā personalizēts protokols ar formulām, kas apvieno efektivitāti un sajūtas . bodyshock® nodrošina redzamus rezultātus pret galvenajām ķermeņa izmaiņām (celulītu, lokāliem taukiem, ļenganumu un strijām).

2022 Epiģenētika: novecošanas marķieru atšifrēšana

Galvenās redzamās ādas novecošanās pazīmes lielā mērā ir atkarīgas no ārējiem faktoriem (dzīvesveida paradumiem un vides), kas veicina epiģenētisko mehānismu aktivizēšanos, kļūstot par galvenajiem ādas novecošanās izraisītājiem.

Daudzu gadu pētījumu rezultātā un pēc salona apstrādes uzsākšanas 2021. gadā mesoestetic® esam izstrādājuši plašu pretnovecošanās produktu klāstu mājai, kas koriģē galvenās novecošanas pazīmes: spilgtuma trūkumu, tvirtuma zudumu un grumbas un izteiksmes līnijas , iedarbojoties uz epiģenētiskajiem marķieriem, kas ir atbildīgi par ādas novecošanos. Tie ietver formulas un tekstūras, kuras var brīvi kombinēt, lai pielāgotu ārstēšanu katras personas vajadzībām, uzlabojot kopējo izskatu un uzlabojot skaistumu katrā posmā.