Jūsu grozs

Jūsu grozs ir tukšs

Mesoestetic Pharma Group visus savus produktus ražojam paši. Tas mums ir ļoti svarīgi, jo ļauj garantēt produktu efektivitāti, kvalitāti un drošību.

Kosmētika un uzturs

Esam atbildīgi par dažādu tipisku produktu izstrādi, piemēram: krēmi, pieniņi, losjoni, serumi vai želejas ādas attīrīšanai, sagatavošanai, profilaksei, ārstēšanai un pēcapstrādei. Tā arī izstrādā perorālos produktus šķidrumu, kapsulu vai paciņu veidā.

Medicīnas iekārtas

Izstrādātais medicīniski estētiskais aprīkojums un intradermālās medicīniskās ierīces ietver jaunākās tehnoloģijas, lai pastiprinātu mūsu sejas un ķermeņa procedūru ietekmi. mesoestetic Pharma Group ir vienīgais farmācijas uzņēmums Spānijā, kas ražo III klases medicīniskās ierīces intradermālai ievadīšanai estētiskās medicīnas jomā, un visiem šīs nodaļas izstrādātajiem produktiem ir atbilstošs CE marķējums, kas apliecina to atbilstību kvalitātes, drošības un efektivitātes standartiem.

Medikamenti

mesoestetic Pharma Group spēj izstrādāt, ražot un tirgot tipiskas zāles ar ādu saistītu traucējumu, tostarp depigmentācijas, rētu dzīšanas, vaskularizācijas vai dermatīta ārstēšanai.

Biotehnoloģija, vērošana un uzraudzība

Šīs vienības strādā kopā, lai veiktu mūsu kosmētisko produktu drošības un efektivitātes testus, izmantojot gan in vitro, gan in vivo metodes. Biotehnoloģiju nodaļas galvenie pētījumu virzieni ir depigmentācija, pretnovecošanās un ķermeņa pārveidošana. Novērošanas kontroles un uzraudzības medicīnas nodaļa ir atbildīga par starptautisku atzītu speciālistu komandu dermatoloģijas un estētiskās medicīnas jomā.

Kvalitāte ir mūsu biznesa galvenā sastāvdaļa, un mēs uzskatām, ka ir svarīga gan oficiāla sertifikācija, gan atbilstība stingriem iekšējiem kritērijiem.

Mūsu kvalitātes pašnovērtējuma kritēriji nozīmē, ka mēs kontrolējam un uzraugām katru mūsu ražošanas procesa detaļu. Piemēram, mēs ražojam savu kosmētikas līniju saskaņā ar tādām pašām kontroles prasībām kā mūsu medicīnas līnija. Tāpat esam nolēmuši kļūt pašpietiekami, paši attīrot ražotnē izmantoto ūdeni injekcijām.

Visas mūsu iekārtas, kuras ir pilnvarojusi Agencia Española de Medicamentos y Productos Sanitarios, atbilst Eiropas labas ražošanas prakses (GMP) principiem. Uzņēmumam ir arī kvalitātes vadības sistēmu sertifikācija katrai no veiktajām darbībām: ISO 9001:2015, ISO 22716:2007 un ISO 13485:2016.