Diapazons izstrādāts, lai novērstu dehidratāciju

Dehidratācija ir pārejošs ādas stāvoklis, kas var ietekmēt visu veidu ādu (sausu, taukainu un kombinētu ādu), un to raksturo nepietiekama ūdens klātbūtne epidermā.

Ūdens ir viena no galvenajām ādas sastāvdaļām. Tas nodrošina turgoru un elastību, kā arī palīdz saglabāt barjeras funkcijas integritāti un līdz ar to arī aizsargfunkciju. Optimālos apstākļos stratum corneum, kas ir ādas virspusējais slānis, ir no 10% līdz 20% ūdens, bet, kad dabiskos mehānismus, kas ir atbildīgi par ādas mitruma līmeņa uzturēšanu, izmaina tādi faktori kā vecums, stress, hormonālās izmaiņas, vides faktori un tā tālāk, tie izraisa blāvu ādu, neregulāru tekstūru, sasprindzinājumu, dziļākas grumbas un pat zvīņošanos un ādas jutīgumu.

mūsu mitrinošie produkti

ha densimatrix

Hialuronskābes koncentrāts, kas nodrošina mitrinošu, pretnovecošanas, kuplinošu un piepildošu darbību. Tas palīdz uzlabot mitrināšanu un sulīgumu, novērš dehidratāciju un aizsargā pret priekšlaicīgu novecošanos. Tas ļauj samazināt un koriģēt novecošanās radītās nepilnības, piemēram, grumbas, mīmikas līnijas, elastības un tvirtuma trūkumu. Paredzēts visiem ādas tipiem.

SKATĪT PRODUKTU

hidravitāla maska

Intensīvi mitrinoša maska ​​sausai un dehidrētai ādai.

SKATĪT PRODUKTU

hidra-vitālā gaisma

Atsvaidzinošs un atjaunojošs mitrinošs gēls-krēms. Nodrošina īslaicīgu un ilgstošu mitrināšanu, vienlaikus aizsargājot pret ārējiem uzbrukumiem, piemēram, piesārņojumu. Tas nekavējoties nodrošina svaiguma, maiguma un komforta sajūtu. Normālai, kombinētai un taukainai ādai.

SKATĪT PRODUKTU

hidravitālais faktors k

Bagātīgi mitrinošs un barojošs krēms ar E vitamīnu normālai un sausai ādai. Tas atjauno uzturvielu un mitruma līmeni, kas nepieciešams hidrolipīdu slāņa atjaunošanai, un aizsargā pret ārēju agresiju, kas izraisa priekšlaicīgu novecošanos. Rezultāts ir mitrināta, gludāka, elastīga un aizsargāta āda.

SKATĪT PRODUKTU
  • Lūpu mitrināšana: hialuronskābes spēks

  • Izvēlieties serumu vai koncentrātu savam ādas tipam

  • Mīli sevi Valentīna dienā