Jūsu grozs

Jūsu grozs ir tukšs

sejas mitrināšana

Sortiments, kas izstrādāts, lai novērstu dehidratāciju un ir piemērots katra ādas tipa vajadzībām.

Diapazons izstrādāts, lai novērstu dehidratāciju

Dehidratācija ir pārejošs ādas stāvoklis, kas var ietekmēt visu veidu ādu (sausu, taukainu un kombinētu ādu), un to raksturo nepietiekama ūdens klātbūtne epidermā.

Ūdens ir viena no galvenajām ādas sastāvdaļām. Tas nodrošina turgoru un elastību, kā arī palīdz saglabāt barjeras funkcijas integritāti un līdz ar to arī aizsargfunkciju. Optimālos apstākļos stratum corneum, kas ir ādas virspusējais slānis, ir no 10% līdz 20% ūdens, bet, kad dabiskos mehānismus, kas ir atbildīgi par ādas mitruma līmeņa uzturēšanu, izmaina tādi faktori kā vecums, stress, hormonālās izmaiņas, vides faktori un tā tālāk, tie izraisa blāvu ādu, neregulāru tekstūru, sasprindzinājumu, dziļākas grumbas un pat zvīņošanos un ādas jutīgumu.

mesoestetic® ir izstrādājis virkni risinājumu, kas pārsniedz hidratāciju: mitrinošus risinājumus. Izprotot visus ādas mitrināšanas procesā iesaistītos mehānismus, mēs piedāvājam katra ādas tipa vajadzībām atbilstošus risinājumus ar mērķi novērst dehidratāciju un uzturēt ādu optimālos funkcionālos un estētiskos apstākļos.

ha densimatrix

Hialuronskābes koncentrāts, kas nodrošina mitrinošu, pretnovecošanas, kuplinošu un piepildošu darbību. Tas palīdz uzlabot mitrināšanu un sulīgumu, novērš dehidratāciju un aizsargā pret priekšlaicīgu novecošanos. Tas ļauj samazināt un koriģēt novecošanās radītās nepilnības, piemēram, grumbas, mīmikas līnijas, elastības un tvirtuma trūkumu. Paredzēts visiem ādas tipiem.

hydravital maska

Intensive moisturising mask for dry and dehydrated skin.

hydra-vital light

Atsvaidzinošs un atjaunojošs mitrinošs gēls-krēms. Nodrošina īslaicīgu un ilgstošu mitrināšanu, vienlaikus aizsargājot pret ārējiem uzbrukumiem, piemēram, piesārņojumu. Tas nekavējoties nodrošina svaiguma, maiguma un komforta sajūtu. Normālai, kombinētai un taukainai ādai.

hydra-vital factor k

Bagātīgi mitrinošs un barojošs krēms ar E vitamīnu normālai un sausai ādai. Tas atjauno uzturvielu un mitruma līmeni, kas nepieciešams hidrolipīdu slāņa atjaunošanai, un aizsargā pret ārēju agresiju, kas izraisa priekšlaicīgu novecošanos. Rezultāts ir mitrināta, gludāka, elastīga un aizsargāta āda.