Jūsu grozs

Jūsu grozs ir tukšs

Intensive Hyperpigmentation Treatment and Correction with “Dermamelan®”

Intensīva hiperpigmentācijas ārstēšana un koriģēšana ar “Dermamelan®”

Dermamelan® ir patentēta hiperpigmentācijas ārstēšanas metode melanīna pārprodukcijas mazināšanai un jaunu pigmenta plankumu rašanās ierobežošanai ilgtermiņā. Tā balstīta uz zinātniskajiem un klīniskajiem pētījumiem sadarbībā ar vadošajām dermatoloģijas klīnikām un ārstiem. Kā nodrošināt hiperpigmentācijas ārstēšanu un koriģēšanu, skaidro Anita Puļķe, "Veselības centrs 4" filiāles “Anti-Aging Institute” kosmetoloģe.

Dermamelan® ir specifiska, intensīva ārstnieciska metode, kas veidota viskomplicētāko hiperpigmentācijas formu ārstēšanai un kontrolei un norit tikai speciālista uzraudzībā.

Šī procedūra kalpo ne tikai hiperpigmentācijas novēršanai, bet tā ir arī koriģējoša šūnu līmenī – tiek inhibēta jeb palēnināta paša melanīna produkcija. Dermamelan® koriģējošā iedarbība ir vērsta tieši uz šūnām melanocītiem, palēninot melanīna sintēzi, kavē melanīna pārnesi no melanocītiem uz keratinocītiem, samazina melanīna sintēzes stimulējošo enzīmu darbība, kā arī samazina iekaisuma un asinsvadu reakcijas, kas ir iesaistītas hiperpigmentācijas attīstības procesā.

Dermamelan® procedūra ir iedarbīga arī tajos gadījumos, ja nevēlama pigmentācija radusies pēc ādas iekaisuma procesiem, piemēram, akne, pinnes u.c., kā arī pēc traumām.

Dermamelan® indikācijas:

 • visu veidu hiperpigmentācija,
 • hormonatkarīga pigmentācija (pēc grūtniecības, orālās kontracepcijas lietošanas laikā, hormonālās izmaiņas, kas saistītas ar pieaugošu vecumu, menopauze.

Dermamelan® procedūru norise

Dermamelan® procedūru kurss ilgst četrus mēnešus. Tā laikā klients lieto mājas ādas kopšanas produktus.

Pirmās konsultācijas laikā speciālists veic rūpīgu anamnēzes ievākšanu, ādas apskati un tās sagatavošanu procedūrām. Ja pastāv kontrindikācijas, par tām informē, izskaidro klientam visas nianses, kas ārstēšanas kursa laikā jāievēro.

Pēc tam klients saņem trīs Dermamelan® produktus ādas kopšanai mājās, kas jālieto četrus mēnešus:

 • produktu hiperpigmentācijas ārstēšanai (satur specifiskas patentētas aktīvās vielas, retinolu, skābes u.c.),
 • ārstniecisku mitrinošu produktu blakņu un komplikāciju novēršanai, kas indivduāli var rasties atkarībā no ādas stāvokļa un ādas tipa (apsārtums, ādas lobīšanās, velkoša sajūta u.c.),
 • produktu ar saules aizsardzības faktoru SPF 130.

Speciālists izskaidro, kā produkti jālieto, kādā secībā, kas jāņem vērā, kādas izmaiņas jāveic terapijas laikā. Lai sniegtu atbildes uz visiem jautājumiem, kas rodas ārstēšanas procesā, speciālists visu četru mēnešu laikā ir pieejams saziņai ar klientu.

Kontrindikācijas

Dermamelan® metode nav ieteicama šādos gadījumos:

 • grūtniecības un krūts barošanas periodā,
 • ja ir alerģija uz kādu no preparātu sastāvdaļām,
 • fotosensitīvu medikamentu lietošana, piemēram, Izotretionīns (terapiju var uzsākt pēc šo medikamentu lietošanas),
 • pacientiem ar akūtu baktēriju, vīrusu, sēnīšu vai herpes infekciju ārstējamajā zonā,
 • pacientiem ar ļoti plānu, dehidratētu jeb atūdeņotu ādu (pēc šīs problēmas ārstēšanas speciālists piedāvās modificētu jeb pielāgotu ārstēšanu, lai mazinātu hiperpigmentāciju),
 • estētisku medicīnas procedūru laikā (lāzers, mezoterapija u.c.).

Dermamelan® - divi vienā

Dermamelan® procedūru kurss nodrošina ne tikai efektīvu hiperpigmentācijas ārstēšanu, bet tam ir arī intensīva anti-age iedarbība – izteikti uzlabojas ādas kvalitāte, ādas stāvoklis – tā kļūst gluda, starojoša, iegūst tonusu.

Kombinētu procedūru efektivitāte

Dermamelan® procedūras ieteicams arī kombinēt ar lāzerterapiju, ko veic hiperpigmentācijas mazināšanai. Tā ir viena no populārākajām procedūrām pasaulē un ko ņemot vērā katra klienta individuālās ādas īpašības (jutīgumu, ādas struktūru, fototipu utt.), veiksmīgi pielieto arī “Veselības centrs 4” speciālisti.

Dermamelan® procedūras četru mēnešu kursa cena: 800-850 EUR.

Uzzini arī par procedūrām Cosmelan®, kurām ir atškīrīga aktīvo vielu koncentrācija (kurss aizņem sešus mēnešus) >>

Informācijai!

Ārstnieciskās kosmētikas ražotājs “Mesoestetic” (Spānija) ir izstrādājis inovatīvu formulu mētodēm Cosmelan® un Dermamelan®, pamatojoties uz zinātniskajiem pētījumiem, savu ilgo pieredzi šajā jomā, kā arī jaunākajām iespējām, ko sniedz mākslīgais intelekts datu un informācijas apstrādē.

Metožu izstrādē “Mesoestetic” ir ieviesis divus jaunus patentus, Melaphenone un [SYN]pigment target, kas ļauj regulēt un koriģēt pigmentācijas parādīšanos un atkārtošanos ilgtermiņā.

Par pigmentāciju

Pigmentu – melanīnu, kas iekrāso mūsu ādu un arī veido pigmentētos plankumus uz mūsu ādas, ražo šūnas melanocīti. Ja to darbība hormonu ietekmē un citu agresīvu apstākļu dēļ tiek aktivizēta, šūnas sāk ražot šo pigmentu nekontrolēti un pārmērīgi. Tas noved pie melanīna sakopojumu veidošanās dažādās vietās jeb attīstās hiperpigmentācija.

Pigmentācijas traucējumi parasti ir saistīti ar intracelulāriem procesiem (attīstās melanocītā) un ekstracelulāriem (saistīti ar apkārtesošām šūnām – keratinocītiem, kuri arī nodrošina pigmenta melanīna transportu), tādēļ ārstēšanai nepieciešama kompleksa pieeja.

Pie tam hiperpigmentācijas process ir saistīts arī ar iekaisuma un asinsvadu reakcijām, kas padara ārstēšanu sarežģītu. Un, kā jau minēts, tas ir saistīts ar hormonālo fonu. Lai to novērstu un hiperpigmentāciju (gan epidermālo, gan dermālo, gan kombinēto) ārstētu kompleksi, “Mesoestetic” ir radījis Cosmelan® un Dermamelan® metodes. Tā ir padziļināta, intensīva, specifiska depigmentējoša ārstēšana un norit speciālista uzraudzībā.

Šīs procedūras kalpo ne tikai ārstnieciskai hiperpigmentācijas novēršanai, bet tās ir arī koriģējošas šūnu līmenī. Līdz ar to hiperpigmentācija tiek ārstēta kompleksi – kontrolēti dažādi pigmentācijas mehānismi, mazinot melanīna sintēzi, neiznīcinot pašas šūnas funkcijas.

Cosmelan® un Dermamelan® procedūras ir iedarbīgas arī tajos gadījumos, ja nevēlama pigmentācija radusies pēc ādas iekaisuma procesiem, piemēram, ja ir bijusi akne, pinnes u.c. iekaisīgi procesi.

Iepriekšējais raksts
Nākošais raksts