Ādas plankumi ir izplatīta problēma, ko izraisa vairāki faktori, un to īpašības un ārstēšana atšķiras atkarībā no plankuma veida, vecuma un ādas tipa. Mesoestetic® mēs esam ādas depigmentācijas speciālisti. Vairāk nekā 30 gadi, pastāvīgi meklējot inovācijas šajā jomā, ir ļāvuši mums piedāvāt konsolidētus, atzītus depigmentācijas risinājumus, kas atbalsta mūsu vadību.

Atklājiet mesoestetic® depigmentācijas risinājumus un procedūras, risinājumus, kas palīdz kontrolēt plankumu un novērš jaunu plankumu parādīšanos.

mūsu depigmentācijas procedūras

cosmelan®

depigmentācijas profesionāla ārstēšana

cosmelan® ir profesionāla depigmentācijas metode, kas pilnībā noņem plankumus un novērš to atkārtotu parādīšanos īstermiņa un ilgtermiņa rezultātam.

SKATĪT PROCEDŪRU

dermamelan®

depigmentējošā medicīniskā ārstēšana

Tā unikālā un novatoriskā formula droši un efektīvi noņem esošos plankumus un novērš to atkārtotu parādīšanos, saglabājot to kontroli, nodrošinot ilgstošu rezultātu.

SKATĪT PROCEDŪRU

dermamelan® intimate

depigmentācijas metode intīmai zonai

Koriģējoša un regulējoša depigmentācijas metode, kas dod efektīvu rezultātu īstermiņā un ilgtermiņā, lai koriģētu hiperpigmentāciju ārējā intīmajā zonā, augšstilbu iekšienē un cirkšņos.

SKATĪT PROCEDŪRU