meso.prof

AKTĪVIE PROFESIONĀLI RISINĀJUMI

Mesoestetic® transepidermālie šķīdumi

meso.prof ir visplašākais risinājumu klāsts transepidermālai lietošanai kombinējamu, drošu un efektīvu kosmētisko procedūru veikšanai. Preparāti ar specifiskām, atlasītām aktīvām sastāvdaļām visu veidu estētisku sejas, ķermeņa un matu problēmu ārstēšanai.

Saliekams saturs

Daudzpusīgas neinvazīvas profesionālas procedūras

Tas ir vispilnīgākais šķīdumu un specifisko aktīvo sastāvdaļu klāsts sterilās ampulās transkutānai lietošanai.

meso.prof piedāvā profesionālim iespēju izvēlēties konkrētas aktīvās sastāvdaļas vai gatavus kokteiļus, lai izstrādātu individuālas sejas, ķermeņa un matu kopšanas procedūras.

Diapazonā meso.prof ir 2 rindas:

C.PROF: AKTĪVO SASTĀVDAĻU kokteiļi ĪPAŠU ESTĒTIKAS SŪDZĪBU ĀRSTĒŠANAI

Līnijā c.prof ir 10 aktīvo sastāvdaļu kokteiļi, lai ārstētu novecošanos, ādas plankumus, celulītu, sejas un ķermeņa ļenganumu, kā arī šķidruma aizturi. Kokteiļu ļoti koncentrētie sastāvi ir izstrādāti, lai garantētu visaugstākās pakāpes terapeitisko reakciju. Kokteiļu plašais aktīvo vielu klāsts veicina dabiskos šūnu atjaunošanās procesus, kā arī mazina izmaiņas ādas audos. Tā pH ir fizioloģiskā pH diapazonā no 6,5 līdz 7,5, tādējādi nodrošinot maksimālu ādas toleranci.

X.PROF: AKTĪVĀS SASTĀVDAĻAS, LAI IZSTRĀDĀTU 100% PERSONALIZĒTU ĀRSTNIECĪBU

Pēc diagnozes noteikšanas, lai noskaidrotu pacienta prasības, profesionālis var izvēlēties no 24 aktīvām sastāvdaļām, kas veido līniju, un lietot tās atsevišķi vai kopā kā kokteiļus.

Kas ir transkutāna lietošana?

Šī ir minimāli invazīva tehnika, kas ļauj aktīvajām sastāvdaļām iekļūt epidermā un dermā, kur tām ir maksimāla efektivitāte, neizmantojot adatas. Procedūras tiek veiktas ar dermarolleri (mikronedling tehnika) vai ar aparatūru (elektroporācija, jonoforēze, ultraskaņa, IR termoterapija).

Zināms arī kā kolagēna indukcijas terapija. To veic, izmantojot dermarolleri, rullīti, kura galvā ir daudz mikroadatu.

Pārejot pa apstrādājamo zonu, epidermā tiek atvērti mikrokanāli, atvieglojot vienlaicīgi lietoto aktīvo vielu iekļūšanu ādā. Rullīšu veiktās mikroskopiskās punkcijas stimulē ādas dziedināšanas un atjaunošanas mehānismus, panākot dabisku kolagēna un elastīna ražošanu.

Diagnostika, protokols un apkope

MICRONEEDLING

1. Cleanse the area to be treated with hydramilk and hydratonic

2. Select the meso.prof solution suited to the requirements of the skin. Depending on the patient’s sensitivity cold is locally applied to minimize the feeling of discomfort, under no circumstance is anesthetic cream to be used.

3. Roll the dermaroller and simultaneously apply the meso.prof solution over the area being treated.

4. Massage the area.

5. Apply a high-protection sunscreen. The application of a SPF50+ sunscreen three times a day is recommended throughout the treatment period

TMT SYSTEM

1. Preparation of the skin

Degrease the skin of the area to be treated with a gauze soaked with professional degreasing lotion.

2. Preparing the session and application protocol

Select the meso.prof solution suited to the needs of the area being treated and mix with mesogel base, shaking the contents until it is completely dissolved. Fit the bottle of mesogel base to the roll-on of the equipment.

Commence the treatment sliding the roll-on over the area to be treated, making slow movements without excessive pressure, allowing a progressive absorption of the active ingredients.

Occasional application to the most affected areas.

3.Finishing

Remove the remaining mesogel and apply the finishing product adapted to the treatment performed.

Finish with the application of moisturizing sun protection.

4. Home treatment

Select the home treatment that best suits the patient’s needs.

Results

all meso.prof products