Jūsu grozs

Jūsu grozs ir tukšs

home solutions

Laba mājas rutīna ir būtiska, lai iegūtu labākos rezultātus.

Izveidojiet savu sejas kopšanas rutīnu, veicot šīs 4 darbības:

1. posms

nosakiet

Pirmais solis ir noteikt savu ādas tipu un identificēt visas problēmas, kuras vēlaties novērst un/vai ārstēt.

2. posms

sejas higiēna

Ikdienas ādas attīrīšana veicina toksīnu izdalīšanos, atjaunošanos un aktīvo vielu uzsūkšanos.

3. posms

ārstēšana

Koncentrējieties uz mitrināšanu labākai ādai. Personalizējiet savu rutīnu ar piemērotām procedūrām, piemēram, pretnovecošanos, antioksidantiem un plankumu kontroli.

4. posms

aizsardzība pret sauli

Izvēlieties plaša spektra sauļošanās līdzekli ar vismaz SPF 50+ un aizsardzību pret UVB, UVA, HEV un IR starojumu, lai novērstu priekšlaicīgu novecošanos.

depigmentācija

Plankumi un hiperpigmentācija

Ādas plankumi ir izplatīta problēma, ko izraisa vairāki faktori, un to īpašības un ārstēšana atšķiras atkarībā no plankuma veida, vecuma un ādas tipa.

Mesoestetic® mēs esam ādas depigmentācijas speciālisti. Vairāk nekā 30 gadi, pastāvīgi meklējot inovācijas šajā jomā, ir ļāvuši mums piedāvāt konsolidētus, atzītus depigmentācijas risinājumus, kas atbalsta mūsu vadību.

Atklājiet mesoestetic® depigmentācijas risinājumus un procedūras, risinājumus, kas palīdz kontrolēt plankumu un novērš jaunu plankumu parādīšanos.

pret novecošanu

ādas novecošana

Ādas novecošanās ir pakāpenisks process, kas izpaužas kā ādas izskata un struktūras traucējumu virkne. Saskaņā ar Dr. Glogau noteikto skalu ādas novecošanos var klasificēt četros posmos, kas atspoguļo epidermas un dermas bojājumu smagumu.

Četri novecošanas posmi jāaplūko atšķirīgi un secīgi. Šim nolūkam mesoestetic® ir īpašas pretnovecošanās procedūras, kas nodrošina gan profilaktisku, gan paliatīvu reakciju, kas pielāgota katrai no tām.

pret akni

taukainai ādai ar noslieci uz akni

Taukainai ādai ar noslieci uz pūtītēm ir pārprodukcija, paplašinātas poras, sabiezināta virsma, nevienmērīga tekstūra un lielāka jutība pret nepilnību parādīšanos.

To īpašībām ir nepieciešami īpaši kosmētikas līdzekļi, kas palīdz regulēt eļļas daudzumu un spīdumu, novērš aizsprostotas poras un baktēriju vairošanos, kā arī uzlabo ādas tekstūru un atjaunošanos.

pret saules iedarbību

saules radiācija

Saules iedarbība var būt labvēlīga ķermenim. Tomēr ādai nav dabiskas spējas filtrēt visas gadījuma vai kumulatīvas pārmērīgas iedarbības sekas uz ķermeni. Saules starojums iekļūst dažādos ādas dziļumos, izraisot diferencētu bioloģisko iedarbību; tie izraisa oksidatīvos procesus, kas izraisa priekšlaicīgu fotonovecošanos, plankumu parādīšanos utt.

mesoprotech® ir inovatīvs klāsts, kas piedāvā vismodernāko, pilnīgāko fotoaizsardzības tehnoloģiju, kas pielāgota visu veidu ādām.

jutīga āda

nomierina un mīkstina

Jutīgai vai sensibilizētai ādai ir raksturīga izmainīta ādas barjera, kas izraisa pārmērīgu reaktivitāti pret ārējiem faktoriem. Tas izraisa tādas pazīmes kā apsārtums, nieze, sasprindzinājums, dedzināšana, kapilāru trauslums un smaga jutība jebkuras fiziskas agresijas gadījumā.

mesoestetic® ir virkne risinājumu, kas īpaši izstrādāti, lai nomierinātu un izlīdzinātu reaktīvās pazīmes, kas saistītas ar ādas jutīgumu un atgrieztu ādai komfortu un labsajūtu. Formulas ar augstu toleranci visjutīgākajai, maigākajai ādai.

sejas higiēna

attīrīšanas risinājumi

Ādas virsma ir būtiska komunikācijas membrāna un aizsargbarjera, kas pastāvīgi pakļauta ārējiem faktoriem, kas ietekmē tās līdzsvaru un maina izskatu: blāvs tonis, nepilnības, neregulāra tekstūra vai priekšlaicīga novecošanās.

Attīrošie risinājumi ir jaunas paaudzes sejas tīrīšanas līdzekļi ar postbiotikām, kas nodrošina efektīvu attīrošo darbību, uzlabo pH un floras līdzsvaru ādā un aizsargā ādu no vides piesārņojuma. Tekstūras un aktīvās sastāvdaļas, kas atbilst visu veidu ādas vajadzībām.

Sortiments, kas izstrādāts prasīgākās ādas kopšanas ekspertiem.

matu izkrišana

risinājumi matiem

Matu izkrišana ir izplatīta problēma, kas skar vīriešus un sievietes, un to raksturo pastiprināts matu vājums, kas izraisa matu apjoma un kvalitātes zudumu. Trikoloģija ir līdzeklis pret matu izkrišanu ar atjaunojošu un atdzīvinošu iedarbību, kas iedarbojas uz matiem un galvas ādu, lai apturētu to stāvokli. zaudējumu, veicināt izaugsmi un stiprināt to, lai uzlabotu tā kvalitāti un apjomu un atgrieztu tai veselīgu, košu izskatu.

maisiņi un riņķi zem acīm

acu kontūra

Acu kontūra ir īpaši delikāta zona, kurai ir atšķirīgas anatomiskās īpašības, kas izskaidro, ka ārstēšanai jābūt specifiskai.

Mesoestetic® ir īpašas pretnovecošanās procedūras acu kontūru zonai, kas novērš un koriģē grumbu un mīmikas līnijas, maisiņus zem acīm un lokus.

pīlinga risinājumi

sejas pīlings

Hidratācijas trūkums ir pārejošs ādas stāvoklis, kas var ietekmēt visu veidu ādas un kam raksturīgs nepietiekams ūdens daudzums epidermā, kā rezultātā āda kļūst blāva, raupja, savilkta un pat saistīta ar ādas lobīšanos un jutīgumu.

Mesoestetic® piedāvā virkni risinājumu, lai atjaunotu optimālo hidratācijas līmeni ar produktiem, kas pielāgoti visu veidu ādas vajadzībām, lai atgrieztos pie tās pilnīgas funkcionalitātes, gluduma, elastības un veselīga, spilgta izskata.

mitrināšana

mitriniet sausu ādu

Hidratācijas trūkums ir pārejošs ādas stāvoklis, kas var ietekmēt visu veidu ādas un kam raksturīgs nepietiekams ūdens daudzums epidermā, kā rezultātā āda kļūst blāva, raupja, savilkta un pat saistīta ar ādas lobīšanos un jutīgumu.

Ir ļoti svarīgi, lai jūs atrastu speciālistu, kuram uzticaties, lai analizētu jūsu bažas un gadījumu un kurš varētu ieteikt jums piemērotāko ārstēšanu.