x.prof 011 caffeine ampulas - celulīta un lokalizētu tauku nogulsnējumu mazināšanai

x.prof 011 caffeine ir mezoterapijas ampulas, kas paredzētas ievadīšanai ādā ar mikroadatu ierīci.

Kofeīns ir metilksantīnu grupas augu izcelsmes alkaloīdu ķīmiskā viela. Tas veicina un ir iesaistīts lipolīzes procesā, inhibējot fosfodiesterāzes darbību, tādējādi uzlabojot CAMP (cikliskā adenozīnmonofosfāta) aktivāciju, stimulējot lipāzi un palielinot brīvo taukskābju mobilizāciju un metabolizēšanos.

Kofeīns tiek arvien vairāk izmantots kosmētikā tās augstās bioloģiskās aktivitātes dēļ. Skaistumkopšanā kofeīnu izmanto kā aktīvo savienojumu pretcelulīta līdzekļos, jo tas:

  • Novērš pārmērīgu tauku uzkrāšanos.
  • Veicina tauku noārdīšanos lipolīzes laikā, inhibējot fosfodiesterāzes aktivitāti.
  • Kofeīnam piemīt spēcīgas antioksidantu īpašības.
  • Tas palīdz aizsargāt šūnas pret UV starojumu un palēnina ādas fotonovecošanās procesu.
  • Palielina asins mikrocirkulāciju ādā un stimulē arī matu augšanu, inhibējot 5-α reduktāzes aktivitāti.

 

Kofeīns ir visplašāk lietotā anticelulīta sastāvdaļa, koriģējot tauku sadalījumu, inhibējot fosfodiesterāzes fermentu un veicinot augstu cAMP intracelulāro līmeni.

Vairākos pētījumos ir pierādīts, ka spermins un spermidīns, divi visuresoši poliamīni, veicināja tauku uzkrāšanos taukaudos un palēnināja tauku noārdīšanos taukaudos. Turklāt tika pierādīts, ka heparana sulfāta glikozaminoglikāniem piemīt spēcīga afinitāte pret poliamīniem. Lai izgatavotu jaunu kosmētikas sastāvdaļu ar pretcelulīta īpašībām, izmanto molekulāro modelēšanu, lai izveidotu sastāvdaļas, kuru struktūra ir līdzīga heparāna sulfāta glikozaminoglikcīniem.

Īsāk sakot, kofeīns ir ļoti potenta aktīvā viela, kas tieši uzlabo tauku vielmaiņu organismā, kā arī ietekmē mikrocirkulāciju. Populāri to ir izmantot pie pretcelulīta procedūrām pēc drenāžas vai kopā ar aktīviem drenējošiem preperātiem.