Mesoestetic iepazīstina ar the element, Ziemassvētku kampaņas ietvaros izlaistu ekskluzīvu produktu

Barcelona, 21 October 2020.- mesoestetic, dermokosmētikas un kosmētiskās medicīnas pasaules līderis, uz Ziemassvētku sezonu laiž klajā the element, ļoti īpašu limitētu sēriju: globālu antiaging krēmu, ko papildina dizainēts juvelierdarbs, kurš sasaucas ar uzņēmuma jauno tēlu.

the element ir dzimis iedvesmojoties no ādas mikrobioma pētījumiem, kura inovatīvā formula paildzina jaunību un acīmredzami novērš ādas novecošanās pazīmju rašanos. Tas bagātināts ar pērļainu tekstūru, kura pilnīgi iekūst ādā un izdalās liegas ziedu aromata notis ar nelielu muskusa pieskaņu. 

Krēms ļoti cieši sasaucas ar jauno mesoestetic tēlu. Uzņēmuma vizuālā identitāte gadu laikā ir attīstījusies un tiek asociēta ar zinātnisko pētījumu mērķi kalpot nozares profesionāļiem, izceļot mesoestetic vērtības un uzņēmuma nostāju “elements ādas kopšanas ekspertiem”.

The element: unikāls antiaging produkts ar ādas mikrobioma pētījumu formulas kompleksu. 

Mikrobioms ir svarīgs elements ādas aizsargbarjerā, kura pārklāj visus mūsu ādā dzīvojošos mikroorganizsmus un tādējādi ir unikāls. Nav divu cilvēku ar vienādu identisku mikrobiomu un tas gadiem ejot attīstās, sasaucoties ar dažādiem faktoriem kā vide un dzīvesstils. 

Daži faktori, kā gaisa piesārņojums, stress, neveselīga pārtika vai antibiotiku lietošana var izraisīt izmaiņas ādas mikrobiotā un pavājināt tās aizsargbarjeru, un izraisīt pāragru novecošanos. 

The element inovatīvā formula koriģē un novērš ādas novecošanās pazīmes. Krēma sastāvā iekļauti 3 patentēti aktīvo vielu kompleksi (Agebiome complex, Defense shield un Powercell system), kuru iedarbība ir zinātniski pamatoa, tādējādi sinerģiski palīdz uzturēt ādu vizuāli jaunāku. 

Šis ir daudzšķautņains, daudzfunkcionāls un efektīvs krēms. Tas pielāgojas jebkuras ādas vajadzībām, tādēļ to var lietot gan uz jaunas ādas, aizsargājot ādu no ārējās vides agresoriem un novēršot tā priekšlaicīgu novecošanos, gan uz nobriedušas ādas, tādējādi to spēcinot un uzlabojot galvenās novecošanās pazīmju izpausmes: sausumu, mīmikas krunciņas un ādas rievas. 

 

Kompliments, kas liks jums starot Ziemassvētku laikā!  

 

The element tiek piedāvāts dāvanu komplektā ar unikālu sudraba rokassprādzi, kurā iestrādāti cirkoniji, kuru dizains sasaucas ar zīmola jauno ķīmiskās tabulas ikonu, kā elements, kurš uzlabot skaistumu un liek jums mirdzēt! 

the element is accompanied by a unique zircon sterling silver bracelet that makes reference to the new brand icon, the element that will enhance beauty and will make you shine. 

Produktu iegādājies www.dynasty.lv, kā arī Anti-Aging Institūtā un 4.dimensijā. 

Cena: 95 EUR 

 

Par mesoestetic Pharma Group 

mesoestetic Pharma Group ir starptautiska etalona farmācijas uzņēmums ādas kosmētikas un estētiskajā medicīnā. Tas attīsta, ražo un izplata ārkārtīgi efektīvas ārstēšanas metodes, pamatotas ar zinātniskiem pētījumiem, no sava reģistrētajā birojā Viladecans (Barselonā), kur ražošanas un kontroles procesi atbilst stringriem farmācijas nozares standartiem. Pateicoties produktu efektivitātei un vairāk kā 35 gadu pieredzei, ārsti, estētikas profesionāļi un gala patērētāji, arī sstarptautiskas zvaigznes, uzticas mesoesteticÒ visā pasaulē.