Sejas kopšana mājas apstākļos

Ikviens no mums apzinās, kāda ir šā brīža situācija: distancēšanās, izvairīšanās no cilvēku masām, laika pavadīšana mājās, došanās pie dabas. Neierasta situācija, kurai viennozīmīgi jāpielāgojas. Ikvienā situācijā ir jāmēģina saskatīt mākoņa zelta maliņa!

Lai sevi relaksētu, nomierinātu un noturētu pozitīvu domāšanu, iesakām neaizmirst par ikdienas skaistumkopšanas rituāliem. Kļūsti pati sev par kosmētiķi vai gluži vienkārši iepazīsti savu ādu labāk.

SEJAS ATTĪRĪŠANA UN TONIZĒŠANA

Šis posms ir nozīmīgs arī tad, ja esam sākušas lietot mazāku kosmētikas daudzumu un retāk izejam no mājas. Gaiss mums apkārt satur netīrumus, tāpat gultasveļa, pieskaršanās sejai padara attīrīšanu par vitāli svarīgu dienas daļu. Turklāt atceries, ka attīrīšana un tonizēšana jāveic gan no rīta, gan vakarā.

Iegādājies sejas ādas attīrīšanas produktus no mesoestetic internetveikalā ar 30% atlaidi.

 

SERUMI, AMPULAS, KRĒMI

Pēc attīrīšanas sejas āda ir jāpalutina ar kopjošiem produktiem. Neaizmirstiet, ka ādas mitrināšana ir svarīgs solis vienmēr. Arī šajā pavasara saulainajā laikā gaiss ārā un telpās ir par sausu, lai mūsu āda spētu nemitīgi uzturēt vienmērīgu mitruma līmeni. Ja vēl nejūties pārliecināta, tad Tev ir jāzina, ka mitruma zudums veicina ātrāku ādas novecošanos un grumbu rašanos.

Iegādājies mesoestetic produktus ar 30% atlaidi www.dynasty.lv internetveikalā.

 

ACU ZONA

Vairāk svaiga gaisa un izgulēšanās noteikti palīdz mūsu acu zonai izskatīties možākai un skatienam dzidrākam. Lai pastiprinātu efektu un justos kā jaunībā, izmanto kādu no mūsu anti-aging sērijas acu krēmiem.

Iegādājies mesoestetic anti-aging acu krēmus tiešsaistē ar 30% atlaidi un piegādi.

 

 

Mūsu labsajūtu veido miers, drošība un skaistums. Mesoestetic produkti palīdzēs Tev justies skaistākai, un Tu būsi soli tuvāk labsajūtai.