Kā izvairīties no priekšlaicīgas novecošanās sausas ādas īpašniecēm

Sausa āda mēdz būt ļoti skaista, jo tā ir matēta, bez redzamām porām un parasti iekaisīgiem elementiem jeb kādiem citiem nevēlamiem “draugiem”. Bet ir viena lieta, kas jāpatur prātā: ja tā netiek adekvāti kopta, tā noveco ātrāk kā citi ādas tipi. Uzziniet, kā par to rūpēties, lai izvairītos no priekšlaicīgu grumbu un mīmikas līniju parādīšanās.

Kā atpazīt sausu ādas tipu? Tā būs bez redzamām porām, pēc dušas būs jūtama velkoša sajūta, tai būs maza elastība, vitalitāte, tā var būt plāna un uzņēmīga pret ārējiem faktoriem. Jo sausāka ir āda, jo agrāk tai ir tendence novecot. Bet labā ziņa ir tā, ka, iemācoties rūpēties par to, jūs ātri redzēsiet rezultātus.

Svarīgi šādu ādu ir intensīvi mitrināt, nostiprināt ādas dabiskās aizsargbarjeras.

HIGIĒNA - 1. SOLIS

Uzklājiet hydracream fusion attīrošo pieniņu, kas intensīvi mitrina un saglabā ādas fizioloģisko līdzsvaru. Uzklājiet to no rīta un vakarā ar pirkstu galiem uz kakla, kakla un sejas, veicot apļveida kustības, lai noņemtu kosmētiku un netīrumus. Pēc tam noņemiet produktu ar siltu ūdeni un īpašu sūkli vai mitriem kokvilnas diskiem.

HIGIĒNA - 2. SOLIS

Turpiniet ar ādas tonizēšanu, izmantojot hydratonic mist, lai nodrošinātu papildu mitrināšanu, atslābinātu ādu, noregulētu pH līmeni, padarītu to svaigu, gludu un maigu.

DIENAS APSTRĀDE - 3. SOLIS

Uzklājiet 4 vai 5 pilienus ha densimatrix, kas satur tīru, augstas kvalitātes hialuronskābi, kas nodrošinās mitrinošu iedarbību uz galvenajiem ādas slāņiem. Jūs pamanīsit intensīvu un ilgstošu mitrināšanu.

Uzklājiet hydra-vital factor k, lai sniegtu papildus mitrināšanu un izveidotu aizsargslāni hialuronskābes serumam.

INTENSĪVAM REZULTĀTAM - 4. SOLIS

Nomainiet ha densimatrix ar proteoglikāna ampulām. Jūs pamanīsit papildus mitrināšanu un barošanu.

SOS REZULTĀTAM

Uzklājiet hydravital masku divas vai trīs reizes nedēļā uz tīras un sausas ādas, ļaujot tai iedarboties apmēram 20 minūtes. Šī maska ​​ir īpaši izstrādāta sausai ādai, tāpēc jūs ātri pamanīsit tās atjaunojošo, barojošo un revitalizējošo iedarbību.

AIZSARDZĪBAI

Visbeidzot, jūs varat uzklāt sev piemērotāko saules aizsargkrēmu: nourishing mezoprotech oil 50+. Tas ir ideāli piemērots, pateicoties pretnovecošanās sastāvam, kas bagāts ar omega 3 un 6, nodrošinot ādas elastību, vienlaikus stiprinot barjeras funkciju.