Kā izvēlēties piemērotāko saules aizsargkrēmu sejai?

Mūsu seja un kakla, dekoltē zona ik dienas pakļauta ir UV staru ietekmei. Nav būtiski – lietaina, mākoņaina vai saulaina diena – kaitīgais starojums jebkurā gadījumā nokļūst līdz mums. Protams, sākoties vasaras sezonai, mēs aktīvāk sākam domāt par aizsardzību.

Kāpēc mums ir jālieto SPF saturoši produkti? Lai aizsargātu ādu no ultravioletā starojuma, līdz ar to mazinātu ādas vēža risku. Tāpat UV starojums veicina priekšlaicīgu novecošanos, krunciņu veidošanos, nevēlamu pigmentāciju. 

Mūsu sejas ādas tipi ir tik dažādi, līdz ar to arī saules aizsargkrēms jāizvēlas apdomīgi, pielāgojot to citām ādas vajadzībām. Visi mesoprotech sērijas produkti satur UVA un UVB filtrus, kā arī aizsargā no infrasarkanās (IS) un redzamās (RG) gaismas.

Mineral matt antiaging fluid – kombinētai, taukainai, jutīgai ādai

Produkts satur dabīgos (fiziskos) filtrus. Fluīdam ir matēts finišs - paredzēts kombinētai, taukainai ādai. Fluīda sastāvā esošais collagen pro-47 atjaunos ādā esošo kolagēnu, lai kavētu novecošanās procesus. Produkts ir dermatoloģiski pārbaudīts, tas neaizsprosto poras un ir ūdens noturīgs.

Light water antiaging veil – normālai, kombinētai ādai

Produkts satur dabīgos (fiziskos) un ķīmiskos (sintētiskos) filtrus. Emulsijā esoša hialuronskābe mitrina ādu epidermas līmenī un uzlabo audu elastību, ādas tvirtumu. Fluīda sastāvā esošais collagen pro-47 atjaunos ādā esošo kolagēnu, lai kavētu novecošanās procesus. Produkts ir dermatoloģiski pārbaudīts un ir ūdens noturīgs.

Nourishing antiaging oil – sausai, nobriedušai ādai

Eļļa ir bagātināta ar Čia eļļu, Omega 3 un Omega 6 taukskābēm, kas uzlabo ādas elastību, stiprina ādas barjeras funkcijas un pabaro ādu. Fluīda sastāvā esošais collagen pro-47 atjaunos ādā esošo kolagēnu, lai kavētu novecošanās procesus. Produkts ir dermatoloģiski pārbaudīts un ir ūdens noturīgs.