Mesohyal post-procedure vai Post-procedure fast skin repair? Kā izvēlēties īsto.

Abi minētie krēmi ir paredzēti lietošanai pēc procedūrām skaistumkopšanas kabinetā. Tomēr nereti rodas jautājums - kuru krēmu kādā situācijā labāk ieteikt. Tālāk varat iepazīties ar detalizētu abu produktu aprakstu - kādam mērķim tie paredzēti, kādi ir iedarbības principi, sastāvdaļas un lietošana.

Mesohyal post-procedure krēms

Mesoestetic Mesohyal post-procedure krēms ir gelveida krēms, kas paātrina ādas atjaunošanās mehānismus traumētai vai nobriedušai ādai. Tāpēc īpaši piemērots pēc estētiskām mediciniskām procedūrām, piemēram, intradermālās terapijas (mezoterapijas) ar mesohyal produktiem, lai pagarinātu terapijas darbību. Vai arī stimulētu ādu atjaunoties pēc agresīvām procedūrām, piemēram, dermabrāzijas.

Līdz ar to tā ir reģenerējoša terapija, kuras formula apvieno hialuronskābes un aktīvās anti-hialuronidāzes īpašības ar polinukleotīdiem. Polinukleotīdi ir šūnu DNS frakcijas, kas spēj stimulēt fibrolastu aktivitāti. Tās ir īpaši svarīgas šajā formulā, jo tās spēj palielināt kolagēna sintēzi līdz pat 2 reizēm, lai efektīvi atjaunotu bojātus vai nobriedušus audus.

 

FORMULA

Pro-hialurona sistēma

Ekskluzīvs komplekss, kas nodrošina dubultu darbību pamatmolekulā epidermā: hialuronskābē. No vienas puses, inovatīvs dabīgo polimēru ekstrakts ļauj aizsargāt tā noārdīšanos, samazinot hialuronidāzes fermenta aktivitāti. No otras puses, tā ietver mazmolekulāro hialuronskābi, kas palielina tās iekļūšanu un integrāciju epidermā, lai nodrošinātu lielāku efektivitāti.

Rezultātā tiek veikta vienlaicīga darbība, kas pastiprina ādas audu elastīgumu un turgoru. Papildus pastiprinot un pagarinot efektu pēc intradermālas ārstēšanas ar hialuronskābi vai citiem mezoterapijas preperātiem.

Polinukleotīdi

Šūnu DNS pamatsastāvdaļas. Tās ir molekulas, kurām ir būtiska nozīme fibroblastu vielmaiņā un kuras aizsargā no UV starojuma bojājumiem. Tie spēj mērķtiecīgi stimulēt epidermas atjaunošanu un reģenerāciju, tādējādi revitalizējot ādu.

Pollutox

Vairāku darbību sastāvdaļa, kas aizsargā pret vides agresiju, kurai āda tiek pakļauta katru dienu. Tas nodrošina aizsardzību pret bojājumiem, kas rodas lipīdu struktūrās, kuras atbild par ādas aizsardzību. Novērš atmosfērā esošo smago metālu uzkrāšanos. Papildus neitralizējot brīvos radikāļus, kas atbild par oksidējošo stresu.

 

KĀ LIETOT MESOHYAL POST-PROCEDURE KRĒMU

Produktu lieto uz iepriekš attīrītas ādas. Nelielu daudzumu viegli iemasē ādā līdz tas pilnībā absorbējas. Ieteicams lietot pēc terapijas divreiz dienā vismaz 4 nedēļas - no rīta un vakarā. Ja veicat mesohyal intradermālās injekcijas, sekojot protokolam, ieteicams turpināt tā lietošanu starp sesijām un mēnesi pēc terapijas beigām.

 

Post-procedure fast skin repair krēms

Mesoestetic  krēms piemērots lietošanai pēc agresīvām procedūrām, pēc kurām var būt iekaisums vai edēma. Tas intensīvi atjauno un nomierina ādu. Šis krēms tika izstrādāts ar sarežģītu formulu, kam ir pretiekaisuma, nomierinoša, prettūskas un anti-eritematozas īpašības. Lai veicinātu audu dzīšanu un atjaunotu reepitelizāciju, pēc kosmētiskām procedūrām, kas izraisa intensīvu ādas lobīšanos. Tās sastāvā ir DMAE, kas uzlabo ādas tvirtumu un elastīgumu. Borage Oil, Asian Centella Extract un Licorice ir antiage īpašības. Lipoiskai skābei, koenzīmam Q10, idebenonam, rozmarīna augu ekstraktam, sojas pupiņu un auzu proteīnam ir antioksidantu darbība, lai mazinātu bojātas ādas stresu. Īpaši piemērots lietošanai pēc procedūrām ar Mesoéclat, Cosmelan, Mesopeel un Dermamelan terapijām.

Kā lietot Post-procedure fast skin repair krēmu

Kad rodas velkoša sajūta, uzklājiet krēmu viegli iemasējot to ādā, līdz tas pilnībā uzsūcas. Krēms jālieto vairākas reizes dienā - katru reizi, kad rodas diskomforts. Lai aizsargātu jutīgu un atjaunojamu ādu no saules bojājumiem, pēc krēma uzklāšnas lietojiet saules aizsargkrēmu.