Pašpārliecinātas sievietes noslēpumi

Parunāsim nedaudz par rudeni, sajūtām un pozitīvismu. Tieši tik pat, cik rudens var būt košs un iespaidīgs, tas mums saistās ar aizvien tumšākiem vakariem, lietainākām dienām un drēgnāku laiku. Gluži dabiski mēs vēlamies noslēpties, satuntulēties un pavadīt vairāk laika iekštelpās. Saules trūkums bieži izvēršas par rudens depresiju, mēs kļūstam drūmāki, kas redzams ne tikai sejās, bet arī apģērba krāsā. Kā pārvērst šo laiku par vēl vienu brīnišķīgu gadalaiku? Lasi tālāk.

DOMU MATERIALIZĒŠANĀS

Ne vienmēr ir viegli savas domas vērst pozitīvā virzienā, bet tas noteikti ir tā vērts! Ir tāds teiciens “fake it until you make it”. Jo vairāk mēs mēģināsim saskatīt labo un noskaņot savas domas pozitīvi, jo vairāk arī redzēsim dzīvē notiekam brīnišķīgus notikumus. Ar saviem vārdiem un domām mēs pievelkam un saņemam visu, ko esam izrunājušas un izsapņojušas.

 

AUKSTUMA DUŠAS

Kas neliek sajūsmā spiegt, ar to arī sāc! Iemīli aukstumu ar aukstumu. Šī ir pārbaudīta prakse, kur iemīlēt rudens drēgno laiku palīdz ikdienas aukstuma dušas vai peldes ezerā. Tās ne tikai uzmundrina prātu, liek ātrāk pamosties un nostiprina imunitāti, bet palīdz arī nebaidīties no aukstuma. Pēc laika nemanīsiet, kā lietus aiz loga vai spēcīgāka vēja brāzma iepriecinās.

 

SKAISTUMS

Sievietes labsajūtu spēj uzlabot arī mazi sievišķīgi sīkumi. Jo īpaši gadalaikā, kad par sejas ādu ir jārūpējas divtik uzcītīgi. Putojoša vanna pēc garas darba dienas. Mājas SPA rituāls. Smaržīgu krēmu uzklāšana. Sejas ādas palutināšana ar mitrinošiem un anti-age krēmiem. Īpaši veltīts laiks dekoratīvās kosmētikas uzklāšanai. Šādi skaistuma rituāli ne tikai mūs nomierina, bet liek arī izstarot īpašu mirdzumu, ko noteikti pamanīs apkārtesošie.

 

AKTIVITĀTES

Vēsie gadalaiki nav paredzēti dīvāna stutēšanai. Arī rudenī un ziemā jāatceras par aktivitātēm – pastaigām, skriešanu, dejošanu, vingrošanu. Aktivitātes palīdzēs uzturēt mundru prātu, spēcīgu imunitāti, turklāt pavasarī jau būsiet gatavas pludmales sezonai.

 

LAISKI VAKARI

Cilvēka organisms ir radīts tā, ka, iestājoties tumsai, tas automātiski vēlas vairāk miega. Kad visi aktīvie darbi ir padarīti, ir vērts sevi palutināt. Iededzot sveces, lasot grāmatu, skatoties filmu, dzerot tēju un vērojot aiz loga notiekošo. Tā vienkārši un bez stresa, ļaujot prātam un ķermenim atpūsties un atjaunoties.