mesohyal krēms pēc procedūrām

Atjaunojošs efekts pateicoties formulai, kura ietver hialuronskābi un antihialuronidāzi ar polinukleotīdiem – DNS molekulas ķēdes, kuri stimulē fobroblastu aktivitāti un palielina kolagēna sintēzi, kas palīdz ātrāk atjaunot bojātus vai vecuma skartus ādas laukumus. mesohyal post-procedure gels pasargā ādu no apkārtējās vides piesārņojuma un negatīvi ietekmējušiem faktoriem.

Aktīvās vielas: Prohialurona sistēma, polinukleotīdi, pollutox.

Lietošanas norādījumi: Piemērots visiem ādas tipiem pēc invazīvām skaistumkopšanas procedūrām, ādai, kurai ir radušies apkārtējās vides izraisīti bojājumi. Īpaši rekomendēts lietošanai pēc mezoterapijas procedūrām ar mesohyal preparātiem, lai paildzinātu mezoterapijas efektu.

Profesionālai lietošanai: Uzklāt uz ādas pēc procedūrām viegli masējošām kustībām līdz preparāts pilnībā iesūcies, tad uzklāt saules aizsargkrēmu.

Lietošanai mājās: Uzklāt uz attīrītas ādas 1-2 reizes dienā pirms dienas/nakts krēma. Lietot vismaz 4 nedēļas maksimāla rezultāta sasniegšanai.

Glabāšanas norādījumi: Glabāt vēsā, tumšā vietā.

Sastāvu (ingredientus), partijas Nr. skatīt uz iepakojuma. Ražotājs: Mesoestetic Pharma Group, SL, Spānija. Izplatītājs: SIA Dinastija, Brīvības iela 180, Rīga. Tālr. 67553388 www.dynasty.lv ; www.mesoestetic.lv