Jaunums! Intradermāli ievadāmi biorevitalizācijas preparāti dinamisko mīmikas krunciņu korekcijai

mesoestetic laiž klajā divus jaunus intradermāli ievadāmus biorevitalizācijas preparātus dinamisko mīmikas krunciņu korekcijai. 

mesohyal™ REDENX un mesohyal™ ARGIBENONE formulas sastāvā ir bioloģiskie peptīdi, kuri ir jaunās paaudzes bioloģiski aktīvās sastāvdaļas ar augstu efektivitāti un drošību sejas grumbu un mīmisko līniju korekcijā.

mesohyal™ by mesoestetic®  produktu klāstā ir 13 biorevitalizācijas preparāti, kuri visi atzīti ar CE sertifikātu, tādējādi izvirzoties vadībā starp intradermāli ievadāmo preparātu ražotājiem ar plašāko produktu klāstu estētiskajā medicīnā.

 

Novembrī 2020 - mesoestetic®prezentē jaunāko inovāciju intradermāli ievadāmos biorevitalizācijas preparātus, pievienojot savai jau esošanai produktu līnijai vēl 2 produktus, kuru formulas balstītas uz bioloģiskiem peptīdiem dinamisko mīmikas krunciņu korekcijai. Jaunas paaudzes preparātu sastāvā ir īpaši efektīvas aktīvās sastāvdaļas, kuras iedarbojas precīzā šūnu bioloģiskā procesa ietvaros un novērš ādas šūnas novecošanās procesu.

Peptīdi regulē bioķīmiskos šūnas mehānismus, caur kuriem notiek konkrēta mijiedarbība ar aminoskābju šķelšanās procesā iesaistītajiem receptoriem vai endogēnajām molekulām.

 

mesohyal ARGIBENONE 

Preparāts biorevitalizācijas procedūrai, kura pamatsastāvdaļas ir hialuronskābe, idebenons un heksapeptīds (ERM), kuru galvenā funkcija ir mīmisko līniju korekcija un fotonovecošanas novēršana.

Neretikulēta hialuronskābe koncentrācijā 15 mg/ml- uzlabo ādas reģenerāciju un intensīvi, ilgstoši un dabiski mitrina.

Heksapeptīds (ERM)2 mazina mīmisko līniju dziļumu, ko izraisa muskuļu kontrakcijas, nomācot ādas mikrokontrakcijas un izraisot tūlītēju relaksāciju. Tas ir bioloģiskā SNAP-25 peptīda analogs, kas konkurējoši saistās ar SNARE kompleksu, atgriezeniski modificējot tā struktūru un kavējot dabisko acetilholīna eksocitozi, kas rada muskuļu kontrakcijas.

Idebenons tiek klasificēts kā lielisks antioksidants, kas uzrādīja augstu antioksidantu potenciālu, izraisot skaidru MMP inhibīciju un aizsargājot dabisko dermas kolagēnu. Turklāt tas ir ļoti efektīvs šūnu DNS aizsardzībā.

mesohyalTM ARGIBENONE nekavējoties uzlabo ādas izskatu un ir ideāli piemērots kombinēšanai ar citām medicīniskām procedūrām (botulīna toksīnu, pildvielām, lāzeri, IPL utt.)

Peptīdi regulē bioķīmiskos šūnas mehānismus, caur kuriem notiek konkrēta mijiedarbība ar aminoskābju šķelšanās procesā iesaistītajiem receptoriem vai endogēnajām molekulām.

Indikācijas:

  • Dinamiskās mīmikas līnijas
  • Ādas tonusa zudums
  • Fotonovecošanās
  • Fotoinducētu bojājumu novēršanai

 

pastedGraphic.png

Iegādājies šeit: https://dynasty.lv/collections/profesionala-kosmetika-mezoterapija-biorevitalizacija/products/mesohyaltm-argibenone-5-x-3ml

 

mesohyal REDENX 

Preparāts biorevitalizācijas procedūrai, kura pamatsastāvdaļas ir hialuronskābe, tripeptīds 2KV un tetrapeptīds (HNQV), kuru galvenā funkcija gravitācijas grumbu korekcija, ādas tvrituma uzlabošana.

Neretikulēta hialuronskābe 15 mg/ml koncentrācijā veicina dermas atjaunošanos un intensīvu mitrināšanu.

Tripeptīda 2KV ir TSP-1 analoga secība, ir pierādīts, ka tas spēj bioloģiski aktivizēt TGF-0, izraisot ārpusšūnu matricu veidojošo struktūru reģenerāciju un atjaunošanos.

Tetrapeptīds HNQV ir atbildīgs par lumikāna – proteoglikāna (kura daudzums, cilvēkam novecojot, samazinās) sintēzi un veicina efektīvu kolagēna šķiedru savienošanu un līdz ar to arī audu elastības un tvirtuma palielināšanos.

mesohyal™ REDENX intradermāla lietošana ir efektīva, droša alternatīva dziļo gravitācijas izraisīto grumbu korekcijai un ādas atjaunošanai.

Tā ļauj piešķirt papildu vērtību citām estētiskās medicīnas procedūrām, lai stimulētu šūnu funkcijas, kuras ietekmē novecošanās process.

Indikācijas:

  • Dziļas, gravitācijas izraisītas grumbas.
  • Ādas tvirtuma zudums.

 pastedGraphic.png

Iegādājies šeit:https://dynasty.lv/collections/profesionala-kosmetika-mezoterapija-biorevitalizacija/products/copy-of-mesohyaltm-argibenone-5-x-3ml