Īpaši mitrinošs, barojošs krēms - hydra-vital factor k

Bagātīgas tekstūras mitrinošs, barojošs krēms, piemērots normālam, sausam ādas tipam. Sastāvā iekļauts E vitamīns. Atjauno ādas hidrolipīdo mantiju, kas ne tikai pasargā ādu, bet notur mitrumu ādā, samazinot transepidermālo ūdens zudumu. Sastāvā esošie antioksidanti aizsargā ādu pret ārēju agresiju (oksidatīvo stresu), kas ir atbildīga par priekšlaicīgu novecošanos. Rezultāts ir mitrinoša, gluda, elastīga un aizsargāta āda.

Galvenās aktīvās sastāvdaļas:

  • Antioksidants: tokopherilacetāts ir visbiežak izmantota tīrā vitamīna E forma kosmētikas ražošanā.

  • Eksfoliants: pienskābe. Šajā krēmā darbojas kā maigs ekfoliants, lai paradītu ādu maigu un vienmērīgu.

  • Identiskas sastāvdaļas dabīgajam ādas mitrinošajam faktoram: glicerīns (uztur ādas lipīdus starp mūsu ādas šūnām veselīgā (šķidro kristālu) stāvoklī, pasargā no kairinājuma, palīdz atjaunot barjeru), serīns (aminoskābe, kas ir mitrinoša kompleksa sastāvdaļa, tā ir aminoskābe, kuru organisms spēj sintezēt un kalpo kā ūdeni saistoša sastāvdaļa), urīnviela (svarīga naturālā mitrinošā faktora sastāvdaļa, kas palīdz ādai noturēt mitruma līmeni un padara to pilnīgu, elastīgu un hidratētu).

  • Nomierinošs: Allantoins (nomierinoša, mīkstinoša un aizsargājoša sastāvdaļa, var veicināt brūču dzīšanu).

  • DZIĻI MITRINOŠS komplekss: ultra mitrinošs komplekss, kura sastāvs ir ļoti līdzīgs dabiskajam mitrinošajam faktoram (aminoskābes, urīnviela, alantoīns un pienskābe), kas palīdz atjaunot un pastiprināt hidrolipīdo mantiju, uzturot ādas mitruma līmeni 24h garumā.

  • AIZSARGĀJOŠA ANTI-OXIDANTU DARBĪBA: alfa tokoferola (E vitamīns) nodrošina antioksidanta darbību, kas pasargā ādu no brīvo radikāļu iedarbības.

 

Krēmu var lietot no rīta un vakarā uz attīrītas ādas, piemērots aplikācijai un sejas, kakla un dekoltē.

Īpaša cena, rakstot uz mesoestetic@mesoestetic.lv