Ko dāvināt sievietei Valentīndienā?

Ja sieviete apgalvo, ka neko nevēlas saņemt mīlestības svētkos, tad viņa melo! Ikviena sieviete gaida skaistus un pārdomātus pārsteigumus. Ikviena sieviete ir iepriecināta, zinot, ka par viņu kāds ir domājis, piemeklējot īpašu dāvanu!

Sievietes ir neatkārtojamas savā šarmā un individuālajā skaistumā, tāpēc Valentīndiena ir laiks, kad šo krāšņumu izcelt! Izvēloties dāvanu, iesakām pieturēties pie sievišķīgām vērtībām.

 

ZIEDI

Ziedi ir klasiska vērtība, ko novērtē visas sievietes. Izvēloties ziedus, svarīgi ir ņemt vērā sievietes gaumi – klasika, radošums, košums, mērenība. Lai pārsteigums būtu vēl lielāks, šobrīd tiek piedāvātas dažādas iespējas ziedu piegādei. Piemēram, izmantojot Wolt aplikācijas pakalpojumus, iespējams piegādāt ziedus uz darba vietu. Tādējādi iegūsiet atzinību ne tikai no sievietes, bet arī no viņas draudzenēm un koleģēm. 

 

SKAISTUMKOPŠANAS PRODUKTU KOMPLEKTS

Mesoestetic piedāvā četrus dažādus produktu komplektus, kur katrs no tiem izcelsies ar savām īpašībām un iedarbību. Energy C komplekts piešķirs mirdzumu sejai, izlīdzinās ādas toni un darbosies kā antioksidants. Collagen 360º  līnijas produktu sastāvā ir augstas koncentrācijas jūras kolagēns, kas darbojas, lai atgūtu laika gaitā zūdošo kolagēnu, uzlabojot ādas elastību, atjaunojot ādas blīvumu un tvirtumu. Stem Cell līnijas produkti satur augstas koncentrācijas augu valsts cilmes šūnas, kas stimulē šūnu atjaunošanās procesus, stiprina saistaudu struktūru un uzlabo ādas kvalitāti un tekstūru. Savukārt Radiance DNA komplekta produkti atjauno ādas vitālās funkcijas, stiprina aizsargbarjeru un darbojas ar spēcīgu pretnovecošanās iedarbību.

 

IZBRAUKUMS PIE DABAS

Gaisā sāk virmot pavasara smarža, kas sniedz mums lielisku iespēju pavadīt vairāk laika svaigā gaisā. Tā var būt gan romantiska pastaiga, gan pikniks aizvējā. Pasniedzot savai sievietei šādu dāvanu, neaizmirsti parūpēties par šampanieti un SPF aizsarglīdzekli – aizsardzība un skaistums ilgtermiņā.

 

RELAKSĒJOŠA PROCEDŪRA

Sagādā sievietei relaksāciju, pēc kuras viņa noteikti būs starojoša un mirdzoša. Tieši šobrīd mesoestetic institūtā ir iespēja pierakstīties uz procedūrām par izdevīgākām cenām. Vairāk lasi procedūru sadaļā. Pēc procedūras ļauj sievietei sapucēties un aizved viņu gardās vakariņās. Vakars noteikti būs harmonisks un mīlestības piepildīts.

 

Atceries, ka mīļotais cilvēks ir pelnījis mīlestību un atzinību ne tikai vienreiz gadā, bet arī ikdienā! Lai skaisti mīlestības svētki!