mesoestetic pharma group, Barselona 2017

SIA Dinastija oficiālais mesoestetic zīmola izplatītājs Baltijā kopā ar saviem sadarbības partneriem Latvijā un Lietuvā viesojās pie mesoestetic Pharma Group, Barselonā.

Kopā ar SIA Dinastija pārstāvjiem, Starptautiskās CIDESCO Rīgas Kosmētikas skolas pedagogi, kā arī mesoestetic zīmola treneri viesojās mesoestetic Pharma Group uzņēmumā piedaloties semināros un praktiskajās apmācībās. Speciālisti apmeklēja gan izpētes laboratoriju, gan arī kosmētikas produktu ražotni, kur guva apstiprinājumu uzņēmuma ieguldījumam pētniecībā un inovatīvajai pieejai medicīniskās kosmetoloģijas nozarei.

Apmācību laikā mūsu speciālistiem bija lieliska iespēja tuvāk iepazīt mesoetetic produktu kategorijas un to produktus. Aizraujošais praktisko apmācību posms bija lieliska iespēja vērot mesoestetic Pharma Group dermatoloģijas un skaistumkopšanas profesionāļu demonstrējumus dažādu preparātu un ierīču lietojumam procedūru laikā. Ar pieredzi dalījās un uz mūsu pārstāvju jautājumiem atbildēja vadošie mesoestetic Pharma Group speciālisti – dr. Fernando Galcerán un starptautiskā trenere Oksana Shadrina.

Vizīte Spānijā sakrita ar vairāku jaunu ierīču un tehnoloģiju, piemēram Genesis un jaunākās mikroadatu  ierīces m.pen ieviešanu tirgū.

Genesis ir pilnīgi jauna ierīce no mesoestetic, kas ietver SmartDrivity tehnoloģiju™ apvienojot sevī 4 tehnoloģijas, lai iegūtu izcilus, ilgnoturīgus un bez sāpēm rezultātus.  Jaunā iekārta nodrošina 44 pilnveidotas programmas, kā arī brīvas izvēles programmas sejai un ķermenim. Uzņēmumam nākotnē ieviešot vēl jaunākas, progresīvākas programmas, tās viegli būs papildināmas ar USB ierīces palīdzību. Viegli un ērti lietojamais skārienjūtīgais ekrāns ļauj viegli izvēlēties programmas atbilstoši pacienta vajadzībām un vēlamo rezultātu sasniegšanai maksimāli īsā laikā.

M.pen ir mesoestetic jaunākās paaudzes bezvadu, automātiska, uzlādējama mikroadatu ierīce, kas izstrādāta, lai uzlabotu aktīvo vielu ievadīšanu ādā un ārīgi lietoto preparātu efektivitāti. Pateicoties ierīces izveidotajiem mikrokanāliņiem ādā, tiek atvieglota preparātu iesūkšanās ādas dziļākajos slānos.

M.pen tā ir invazīva mikroadatu terapijas forma, kas pēc adatu iedarbības rada lielu daudzumu mikrokanālu ādā, pa kuriem uz ādas uzklātie produkti ar specifiskām īpašībām tiek ievadīti iepriekš noteiktā dziļumā, tādējādi panākot divkāršu iedarbību. Ierīce veic kontrolētas, perpendikulāras kustības un sasniedz noteiktu ādas dziļumu ar minimāliem ādas bojājumiem.

Ierīce nodrošina klusu darbību, ērti pielāgojamu adatu garumu no 0,25-2,5mm,  5 kustības ātrumus un tās komplektā ietilpst 2 atsevišķi uzlādējamas litija baterijas, kas nodrošina nepārtrauktu ierīces izmantošanu visas dienas garumā. Ierīcē tiek izmantots vienreiz lietojams, sterils mikroadatu uzgalis ar 12 adatām, kas ir viegli un ērti noņemams.

mesoestetic Pharma Group ir starptautisks farmācijas uzņēmums, kas specializējas ārīgi lietojamu medikamentu, medicīnas ierīču un estētiskās medicīnas iekārtu, kā arī kosmētiskās farmācijas un uztura bagātinātāju izstrādē, ražošanā un tirdzniecībā, piedāvājot tās medicīnas un kosmetoloģijas profesionāļiem. Latvijas skaistumkopšanas speciālistu delegācija apmeklēja gan izpētes laboratoriju, gan arī kosmētikas produktu ražotni, kur guva apstiprinājumu uzņēmuma ieguldījumiem pētniecībā un inovatīvajai pieejai medicīniskās kosmetoloģijas nozarei.

 

Tā kā mesoestetic ir farmācijas uzņēmums, produkti tiek ražoti ar augstu aktīvo vielu koncentrāciju, tādējādi piemērojot tos lietošanai tikai ārstiem , kā arī drošus un efektīvus produktus  skaistumkopšanas jomas profesionāļiem, vienlaicīgi saglabājot visaugstākos ražošanas kvalitātes un efektivitātes standartus. Produkti lietošanai mājas apstākļos tiek ražoti ievērojot šos pašus augstos ražošanas standartus, tādējādi nodrošinot galapatērētājiem izcilu produktu kvalitāti un to iedarbību. Uzņēmums ievēro stingrus drošības un kvalitātes standartus, ražojot ikvienu produktu.

Mesoesteic Pharma Group ikviens saražotais produkts pirms tas nonāk pie galapatērētāja vai speciālista iziet visstingrāko kvalitātes pārbaudi un izpēti laboratorijās, uzņēmuma Izpētes & Attīstības klīniskajās laboratorijās, kur tie tiek testēti uz cilvēka šūnām, piemēram adipocītiem, fibroblastiem, izvērtēta to efektivitāte, neveicot testēšanu uz dzīvniekiem. Visi produkti tiek rūpīgi pārbaudīti un tie tiek testēti izmantojot lielu skaitu brīvprātīgo pacientu no visas pasaules.

 

Lai jaunākie medicīniskās kosmētikas un estētiskās medicīnas iekārtu risinājumi iedvesmo, palīdz ikdienas darbā un vairo dermatoloģijas un kosmetoloģijas nozares piedāvājumu kvalitāti Latvijā un Baltijā kopumā!