Izvēlne

Jaunumi

mesoprotech no mesoestetic
20 APR

mesoprotech no mesoestetic

Vismodernākā integrētā saules aizsardzības sistēma, lai baudītu labāko, ko sniedz saule


Jaunajā produktu līnijā tiek izmantotas jaunākās paaudzes tehnoloģijas, lai aizsargātu ādu
pret UVB un UVA starojumu, infrasarkano starojumu (IR) un redzamo gaismu (HEV). mesoprotech® formulas tiek izstrādātas, izmantojot rūpīgi atlasītas sastāvdaļas, kas nodrošina aizsardzību pret sauli un pielāgotu to dažādu ādas tipu vajadzībām un prasībām.


Lasīt vairāk
TOP produkts 2017
05 MAR

TOP produkts 2017

Krēms ar nostiprinošu un paceļošu efektu Bodyshock push-up ir saņēmis žurnāla Pastaiga kosmētikas TOP 2017 balvu ķermeņa kopšanas produktu kategorijā. 

Lasīt vairāk
Jaunums no mesoestetic AOX Ferulic
22 FEB

Jaunums no mesoestetic AOX Ferulic

Spēcīgs antioksidantu koncentrāts, kas novērš oksidatīvā stresa šūnu bojājumus, aizsargā ādu no kaitīgā starojuma ietekmes (UVA,UVB), kā arī no starojuma, ko rada elektroniskās ierīces. Palīdz uzlabot ādas toni un samazina redzamās novecošanās pazīmes. Sastāvā esošās aktīvās vielas darbojas, lai pasargātu ādu no apkārtējās vides kaitīgās iedarbības, kā arī novērstu brīvo radikāļu bojājumus. Šis profesionālais pretnovecošanās serums veicina kolagēna sintēzi, novērš fotonovecošanos, padarot ādas toni vienmērīgāku un mirdzošāku.

Lasīt vairāk
Jaunākā mikroadatu ierīce m.pen pro
30 NOV

Jaunākā mikroadatu ierīce m.pen pro

Mezoterapijas procedūra ar mikroadatu ierīci ir minimāli invazīva tehnika, kas nodrošina augstu efektivitātes līmeni un drošību, un ir apstiprināta publicētos medicīniskajos pētījumos. Dermas - epidermālā stimulācija kombinācija ar aktīvo vielu uzklāšanu ievērojami palielina procedūras efektivitāti un sniedz maksimālus rezultātus. Tāpēc mezoterapija ir dabiska metode, kas atjauno sejas un ķermeņa ādu, izmantojot ādas reģeneratīvās spējas.

mesoestetic Pharma Group ir veikusi pētījumus, lai pierādītu jaunās m.pen[pro] iedarbību. Depigmentācijas procedūrās un striju ārstēšanā vai labojot dubultzodu šie pētījumi rāda redzamu uzlabojumu no pirmās procedūras

Lasīt vairāk