Izvēlne

Jaunumi

SEMINĀRS 10.09.2018.
10 AUG

SEMINĀRS 10.09.2018.

10.09.2018.
 
no plkst. 10:00 līdz 14:00
 
m.pen mikroadatu ierīce un tās pielietošanas iespējas estētiskajā kosmetoloģijā dažādu sejas un ķermeņa ādas problēmu risināšanā. Plašās x.prof. un c.prof līnijas produktu spektrs ārstniecisko un estētisko problēmu risināšanā. Jaunais c.prof 213 MESOTOX preparāts!
Procedūru protokoli. 
 
SEMINĀRA TEORĒTISKO UN PRAKTISKO DAĻU VADĪS
mesoestetic® trenere Ilze Actiņa.

Seminārs notiek: Veselības centrā 4, Brīvības ielā 180, Rīgā
mesoestetic® institūta telpās 2.stāvā.
Obligāti iepriekš jāpiesakās +371 25761121 vai mesoestetic@mesoestetic.lv

TIKAI SEMINĀRA DALĪBNIEKIEM 30% ATLAIDE mesoestetic® PRODUKTU IEGĀDEI SEMINĀRA DIENĀ

Tiek piešķirti 4TIP
Dalības maksa 15 EUR

 

Lasīt vairāk
mesoestetic prezentē ķermeņa spreju no bodyshock līnijas REDUCE & GO
24 MAI

mesoestetic prezentē ķermeņa spreju no bodyshock līnijas REDUCE & GO

Jaunajam produktam no mesoestetic bodyshock REDUCE & GO ir aerosola forma, kas ir ērti un ātri lietojams. Produkts nerada taukainu sajūtu vai lipīgu spīdumu uz ādas, tādēļ nav jābaidās par traipiem uz apģērba.

Produkta sastāvā ir tādas vielas kā L-karnitīns, kofeīns, niacinamīds, kuru kombinācija veicina drenāžu, mazina tūsku, uzlabo mikrocirkulāciju un iedarbojas kā lipolītiķis.

in vivo testā pierādījās, ka regulāri (2x dienā) lietojot REDUCE & GO ievērojami uzlabojās ādas izskats. Āda kļūst tvirtāka, samazinās tūska un ievērojami samazinās ''cietais'' celulīts.

 

SAKRATI - UZSMIDZINI.. un EJ

Lasīt vairāk
mesohyal krēms pēc procedūrām
18 MAI

mesohyal krēms pēc procedūrām

Atjaunojošs efekts pateicoties formulai, kura ietver hialuronskābi un antihialuronidāzi ar polinukleotīdiem – DNS molekulas ķēdes, kuri stimulē fobroblastu aktivitāti un palielina kolagēna sintēzi, kas palīdz ātrāk atjaunot bojātus vai vecuma skartus ādas laukumus. mesohyal post-procedure gels pasargā ādu no apkārtējās vides piesārņojuma un negatīvi ietekmējušiem faktoriem.

Aktīvās vielas: Prohialurona sistēma, polinukleotīdi, pollutox.

Lietošanas norādījumi: Piemērots visiem ādas tipiem pēc invazīvām skaistumkopšanas procedūrām, ādai, kurai ir radušies apkārtējās vides izraisīti bojājumi. Īpaši rekomendēts lietošanai pēc mezoterapijas procedūrām ar mesohyal preparātiem, lai paildzinātu mezoterapijas efektu.

Profesionālai lietošanai: Uzklāt uz ādas pēc procedūrām viegli masējošām kustībām līdz preparāts pilnībā iesūcies, tad uzklāt saules aizsargkrēmu.

Lietošanai mājās: Uzklāt uz attīrītas ādas 1-2 reizes dienā pirms dienas/nakts krēma. Lietot vismaz 4 nedēļas maksimāla rezultāta sasniegšanai.

Glabāšanas norādījumi: Glabāt vēsā, tumšā vietā.

Sastāvu (ingredientus), partijas Nr. skatīt uz iepakojuma. Ražotājs: Mesoestetic Pharma Group, SL, Spānija. Izplatītājs: SIA Dinastija, Brīvības iela 180, Rīga. Tālr. 67553388 www.dynasty.lv ; www.mesoestetic.lv

Lasīt vairāk
RISINĀM PELĒKAS UN SAUSAS ĀDAS PROBLĒMU. MEZOPORĀCIJA
26 APR

RISINĀM PELĒKAS UN SAUSAS ĀDAS PROBLĒMU. MEZOPORĀCIJA

'Pelēka, sausa un nogurusi āda ir pavasarim raksturīgākā problēma, ar ko saskaras lielākā daļa no mums.  No plašā sejas procedūru klāsta, ko esmu izmēģinājusi, šo problēmu novēršanai iesaku mezoporāciju. Atšķirībā no injekcijām, procedūra nav sāpīga un rezultāts redzams uzreiz.'

Dziļāk, vairāk, precīzāk

Visu rakstu lasi šeit

Lasīt vairāk
mesoprotech no mesoestetic
20 APR

mesoprotech no mesoestetic

Vismodernākā integrētā saules aizsardzības sistēma, lai baudītu labāko, ko sniedz saule


Jaunajā produktu līnijā tiek izmantotas jaunākās paaudzes tehnoloģijas, lai aizsargātu ādu
pret UVB un UVA starojumu, infrasarkano starojumu (IR) un redzamo gaismu (HEV). mesoprotech® formulas tiek izstrādātas, izmantojot rūpīgi atlasītas sastāvdaļas, kas nodrošina aizsardzību pret sauli un pielāgotu to dažādu ādas tipu vajadzībām un prasībām.


Lasīt vairāk
Jaunums no mesoestetic AOX Ferulic
22 FEB

Jaunums no mesoestetic AOX Ferulic

Spēcīgs antioksidantu koncentrāts, kas novērš oksidatīvā stresa šūnu bojājumus, aizsargā ādu no kaitīgā starojuma ietekmes (UVA,UVB), kā arī no starojuma, ko rada elektroniskās ierīces. Palīdz uzlabot ādas toni un samazina redzamās novecošanās pazīmes. Sastāvā esošās aktīvās vielas darbojas, lai pasargātu ādu no apkārtējās vides kaitīgās iedarbības, kā arī novērstu brīvo radikāļu bojājumus. Šis profesionālais pretnovecošanās serums veicina kolagēna sintēzi, novērš fotonovecošanos, padarot ādas toni vienmērīgāku un mirdzošāku.

Lasīt vairāk