Izvēlne

Radiance DNA komplekts

Radiance DNA komplekts

Efektīva profesionālā procedūra sejai un kaklam, radīta, lai efektīvi atjaunotu un aizsargātu DNS integritāti, kā arī uzlabotu ādas vitālās funkcijas. 

Procedūras komplektā ietilpst

radiance DNA serums //5 vienības

Ultra koncentrēts serums ar ādu atjaunojošām īpašībām. Serumu uzklāj, to iemasējot ādā ar īpašu masāžas tehniku, kas paredzēta šūnu metabolisma stimulēšanai, tādējādi efektīvi novēršot dažādas ādas novecošanās pazīmes.

Aktīvās vielas: 10% [meso]recovery complex®.

radiance DNA kristāla šķiedru maska //5 vienības

Kristāla šķiedru materiāls ir veidots no 3D nanošķiedrām, kas paredzēts medicīniskai izmantošanai, 100% dabīgs, drošs un higiēnisks. Maska sevī ietver 2 atsevišķas daļas, kas perfekti adaptējas jebkura cilvēka sejai un kaklam, jo maskai piemīt izteikti okluzīvs efekts, kas uzlabo permeabilitāti un aktīvo substanču pārnesi.  Remodelē un atjauno sejas ovālu, ievērojami samazinot dziļās grumbas.

- radiance DNA intensīvais krēms //50 ml
Skaistumkopšanas salonā veikto procedūru uzturošai terapijai.

Radiance DNA

Novecošana, oksidatīvais stress, ārējas vides faktori novārdzina ādas šūnu iekšējos mehānismus, bojājot šūnu DNS un izjaucot gēnu ekspresijas, kas cīnš pret šūnas novecošanu, balansu.

radiance DNA- globāla pretnovecošanas līnija satur inovatīvu [meso]atjaunošanas kompleksu, kas ir unikāla aktīvo substanču kombinācija ar šūnu DNS aizsargājošām, atjaunojošām un antioksidatīvām īpašībām. Ekskluzīvā tehnoloģija ir balstīta uz specifisku biovektoru izdalīšanu, kuri spēj pārnest un atbrīvot neizmainītu substanču kompleksu tieši šūns kodolā, nodrošinot absolūtu šo substanču iedarbības efektivitāti. 

 [meso]recovery complex® īpašības

Atjauno un aizsargā šūnu genoma integritāti

Stimulē to gēnu aktivitāti, kas atbild par DNS labošanu un sargā no potenciāliem bojājumiem, palēninot priekšlaicīgu novecošanu. Tas ļauj gēniem, kas piedalās DNS dubultspirāles bojājumu labošanā, efektīvi koordinēt šūnu metabolismu. Tas, savukārt, samazina UV radiācijas izraisīto bojājumu un uzlabo audu sastāva kvalitāti un izskatu, samazinot redzamās grumbas.

 Palielina šūnu vitalitāti un dzīvildzi

Reaktivē šūnu reģenerāciju un atjaunošanos epidermas bazālajā slānī, stimulējot keratinocītu produkciju. Epidermālie audi kļust biezāki, cietāki, izturīgāki pret ārvides agresoriem.

Nostiprina ekstracelulāro matriksu

Atjauno dermo- epidermālo saikni un stimulē fibroblastus, sasniedzot kolagēna un elastīga daudzuma un kvalitātes pieaugumu. Āda atgūst elasticitāti un stingrību, atjaunojas sejas ovāls, samazinās dziļās grumbas un mīmikas līnijas.

 Antioksidatīvā iedarbība

Neitralizē brīvos radikāļus, uzlabojot ādas aizsargīpašības, palēnina ādas novecošanās procesu.

Pievienot atsauksmi

Nosūtīt atsauksmi

Uzdot jautājumu

Nosūtīt