Izvēlne

Collagen 360º kolagēna komplekts

Collagen 360º kolagēna komplekts

Mesoestetic speciāli izstrādātais procedūras komplekts paredzēts, lai stimulētu kolagēna veidošanos un nostiprinātu ādu. Paredzēts lietošanai tikai profesionālos nolūkos kosmētiskajos kabinetos. Ar speciālās masāžas un unikālās maskas, kuras sastāvā ir augstas koncentrācijas jūras kolagēns, palīdzību iespējams redzami uzlabot ādas stāvokli, veicot tikai 5 procedūras. Aktīvās vielas – 10% jūras kolagēns, hialuronskābe, aminoskābes, auzu ekstrakts, retinols.

Iepakojuma saturs: 

- collagen 360º serums //5 vienības


Ultrakoncentrēts serums ar ādu nostiprinošu efektu. Nostiprina dermas mehānisko izturību, novēršot tās degradāciju un efektīvi izlīdzinot grumbas.

 
- collagen 360º kristāla šķiedru maska //5 vienības 


Kristāla šķiedru materiāls ir veidots no 3D nanošķiedrām, kas paredzēts medicīniskai izmantošanai, 100% dabīgs, drošs un higiēnisks. Maska sevī ietver 2 atsevišķas daļas, kas perfekti adaptējas jebkura cilvēka sejai un kaklam, jo maskai piemīt izteikti okluzīvs efekts, kas uzlabo permeabilitāti un aktīvo substanču pārnesi.  Tūlītējs lifting efekts.

- collagen 360º intensīvais krēms //50 ml 

Skaistumkopšanas salonā veikto procedūru uzturošai terapijai.

Collagen 360

Kolagēns ir galvenais komponents, kas ir dermas fundamentālo substanču pamatā un ir viena no svarīgākajām ādas sastāvdaļām kopumā. Ādas tvirtums un stingrība ir atkarīga no kolagēna sintēzes. Tas nodrošina dermas mehānisko izturību. Bet, ar laiku, ādā samazinās kolagēna sintēze un palielinās kolagēna degradācija, ir iztraucēta kolagēna šķiedru organizācija, tādejādi tiek bojāti audi un seja zaudē apjomu, tvirtumu.

collagen 360º sastāvā ir augstas koncentrācijas jūras kolagēns, kas darbojas, lai atgūtu laika gaitā zūdošo kolagēnu, uzlabojot ādas elastību, atjaunojot ādas blīvumu un tvirtumu.

collagen 360º raksturīgi ir tas, ka ķermenī tas asimilējas, gan lietojot ārīgi/ topiski, gan iekšķīgi/ orālais asimilācijas ceļš.

Iekšķīgi: iedarbojas uz visdziļākajiem slāņiem, barojot ādu un padarot to tvirtu no iekšpuses.

Ārīgi: penetrē epidermas otro slāni, lai iedarbotos tajā ādas slānī, kur tas ir nepieciešams.

Pievienot atsauksmi

Nosūtīt atsauksmi

Uzdot jautājumu

Nosūtīt