Izvēlne

Mesopeel modified jessner pīlings

Mesopeel modified jessner pīlings

Mesopeel modified jessner ir preparāts ķīmiskā pīlinga veikšanai, kura sastāvā ietilpst salicilskābes (14%), pienskābes(14%)  un citronskābes(8%) kombinācija ūdens spirta šķīdumā. Plaša darbības spektra pīlings- darbojas pret tumšajiem ādas  plankumiem, nevienlīdzīgu ādas toni, ādas fotonovecošanos. Pīlinga formula novērš epidermas šūnu kohēziju, samazina ādas pigmentāciju, padarot to gaišāku, samazina ādas virspusējas rētas, izlīdzina ādu, samazina grumbas, attīra poras, samazina aknes veidošanās iespējamību, padara biezāku ādas epidermas slāni, stimulē dermā kolagēna sintēzi, stimulē glikozaminoglikānu sintēzi, uzlabo ādas tekstūru, piešķir tai mirdzumu.

Salicilskābe ir betahidroksīdskābe (BHA) ar izteiktām keratolītiskām un komedolītiskām īpašībām. Tai piemīt pretiekaisuma, premikrobu, audus savelkošas īpašības un ādas pretnovecošanās efekts. 

Pienskābe ir alfahidroksīdskābe (AHA), kas palielina epidermas un dermas slāņu biezumu. Tā veicina hialuronskābes koncentrācijas pieaugumu ārpusšūnu matriksā, tādejādi mitrinot ādu un nodrošinot elastību.

Citronskābe  ir alfahidroksīdskābe (AHA), kas veicina ādas ķīmisku eksfoliāciju, panāk antioksidatīvu un ādas pretnovecošanās efektu. 

50ml

pH 1.5

Indikācijas:

  • 1. un 2. pakāpes ādas novecošanās – neliela līdz vidēja ādas fotonovecošanās, mīmikas līnijas, virspusējas un vidēja dziļuma grumbas, ādas elastības zudums, paplašinātas poras, blāva āda
  • Akne un vidēja dziļuma aknes rētas
  • Pigmentācijas bojājumi – brūnie jeb saules plankumi (solar lentigos), nevienmērīgs ādas tonis, epidermas hiperpigmentācija
  • Ādas tekstūras, tonusa atjaunošana
  • Piemērots ādai ar predispozīciju uz aknes veidošanos saistībā ar menopauzi vai hormonāliem traucējumiem
  • Tiek rekomendēts visiem ādas fototipiem pēc Ficpatrika skalas, lai gan V un VI ādas fototipam pīlings jālieto piesardzīgi

Maksimālais pīlinga ekspozīcijas laiks ir 10 minūtes. Pīlings vispirms ir jānoskalo ar ūdeni, tikai pēc tam tiek uzklāts neitralizators. Tiek rekomendēts 6 aplikāciju cikls ar vismaz 2 nedēļu atpūtas periodu starp procedūrām. Uzturošā terapija- 1 aplikācija ik pēc 6 mēnešiem.

Pievienot atsauksmi

Nosūtīt atsauksmi

Uzdot jautājumu

Nosūtīt