Izvēlne

Mesopeel melanostop pīlings

Mesopeel melanostop pīlings

AZELAĪNSKĀBE 20% + REZORCINOLS 10% + FITOSKĀBE 6%

50ml

Azelaīnskābei piemīt antibakteriālas īpašības un tā normalizē folikulu keratinazācijas procesu. Funkcionē kā melanoģenēzes inhibitors, iedarbojoties uz hiperaktīviem melanocītiem, pakāpeniski balinot pigmentplankumus un samazinot to izmēru. Rezultātā tiek novērstas hiperpigmentācijas sekas – mazināti pigmentācijas plankumi.

Rezorcinols ir fenola atvasinājums ar keratolītiskām un atjaunojošām īpašībām. Tas darbojas pret hiperpigmentāciju un tam ir balinošs efekts.

Fitoskābe veicina enzīma tirozināzes veidošanos un tai piemīt depigmentācijas efekts. Spēcīgs antioksidants ar ādas depigmentēšanas īpašībām.

 

Indikācijas:

  • Epidermas pigmentācijas bojājumi – virspusēji un epidermas pigmentācijas bojājumi, brūnie jeb saules plankumi (solar lentigos), efelīdi (vasaras raibumi), bālums vai nelīdzens ādas tonis
  • Piemērots ādai ar hiperpigmentācijas pazīmēm
  • Melazma
  • Tiek rekomendēts visiem ādas fototipiem pēc Ficpatrika skalas, lai gan V un VI ādas fototipam pīlings jālieto piesardzīgi

 

Preparāts izmantojams ķīmiskajam pīlingam, darbojas kā antioksidants un ādas tauku aizsargslāņa regulators. Efektīvā pīlinga formula, kurai ir kombinēta 3 galveno eksfoliējošo elementu iedarbība melanīna pigmentācijas patoloģiju un hiperpigmentācijas seku novēršanai, uzlabo epidermas atjaunošanos, palielina tās biezumu, āda kļūst ievērojami gaišāka.

Mesopeel melanostop preparāta pH ir 0.9. Maksimālais pīlinga eksfoliācijas laiks ir 5 minūtes. Pīlings vispirms ir jānoskalo ar ūdeni, tikai pēc tam tiek uzklāts neitralizators.

Tiek rekomendēts 6 aplikāciju cikls ar vismaz 2 nedēļu atpūtas periodu starp procedūrām. Uzturošā terapija- 1 aplikācija ik pēc 6 mēnešiem.

Ņemot vērā ādas problemātiku, pacientam ir nepieciešams veikt ādas kopšanu mājās pēc procedūras, lai uzlabotu klīnikā iegūtos rezultātus. Depigmentācijas krēms melanogel antistop cream veicina hiperpigmentācijas plankumu izzušanu, kas radušies pastiprinātas melanīna sintēzes vai ādas hiperhromijas rezultātā. Krēma specifiskais sastāvs uzlabo enzīmu mehānismus.

Pievienot atsauksmi

Nosūtīt atsauksmi

Uzdot jautājumu

Nosūtīt