Izvēlne

Facial massage cream masāžas krēms sejai

Facial massage cream masāžas krēms sejai

500 ml

Masāžas krēms sejai ir izcils visa veida serumu emulsifikators. Viegls masāžas krēms bez aktīvām sastāvdaļām  dod iespēju izveidot vēlamo aktīvo vielu kombināciju un veikt masāžu.

Krēma tekstūra ļauj tam viegli slīdēt uz ādas virsmas, nodrošinot efektīvu un vienmērīgu aktīvo vielu izkliedēšanu. Uzklājot nelielā daudzumā, krēms ir ideāls “finiša” produkts, ar ko noslēgt ādas kopšanas procedūru, padarot to zīdainu un maigu. 

Indikācijas

Masāžas krēms ir ideāli piemērots ne tikai sejas ādas, bet arī visa ķermeņa ādas masāžai. Tas pilnībā emulsificējas ar mesoestetic profesionālās terapijas serumiem, ļaujot tiem efektīvāk izkliedēties un iedarboties uz ādas kombinācijā ar attiecīgu masāžas tehniku. Izcils “finiša” produkts pēc energy C, collagen 360 un stem cell profesionālās terapijas; tmt system 5,6,7 un 8 programmām; photogen system 1, 2 programmām.

Aktīvās vielas:

Lēnas absorbcijas palīgvielas

Mīkstinošs un mitrinošs komplekss

Lietošana:

“Masāžas” stadija: emulsificē 6 ml ar vienīgās devas serumu mesoestetic professional treatment serum.  Uzsildiet rokās, ar masējošām kustībām uzklājiet produktu uz sejas, kakla un dekoltē zonas pēc attiecīgā protokola. “Finiša” stadija: veikt masāžu, kamēr produkts tiek pilnībā absorbēts.  Nobeigumā vienmēr uzklājiet ādas aizsarglīdzekli pret UV starojumu moisturising sun protection no mesoestetic.

Pievienot atsauksmi

Nosūtīt atsauksmi

Uzdot jautājumu

Nosūtīt