Izvēlne

TMT sistēma: elektroporācija + elektroforēze

TMT sistēma: elektroporācija + elektroforēze

Transkutāna mezodermiska terapija.

 

TMT sistēma nodrošina rezultātus bez injekciju veikšanas, diskomforta un blakusparādībām. Elektriskie mikro impulsi ļauj efektīvāk aktīvajām vielām penetrēt uz dermas slāni, kur tām ir visoptimālākā iedarbība.

 

Tehnoloģija

 

TMT sistēma (Transkutāna mezodermiskas terapijas sistēma) ir novatoriska un efektīva ierīce, kuras darbība ir balstīta uz sinerģisku tehnoloģiju kombināciju- elektroporāciju un elektroforēzi-, lai nodrošinātu masīvu aktīvo vielu penetrāciju dermas slānī ar mikroimpulsu

Neinvazīva tehnoloģija, kas ir pilnīgi droša, higiēniska.

Elektroporācija

Elektroporācija- vidēja biežuma modulēta zemas frekvences strāva, kas izraisa tranzitoru mikroporu atvēršanos ādā, ļaujot visa veida aktīvajām vielām (neatkarīgi no to molekulārā izmēra un svara) iekļūt dermālā līmenī caur ādas lipīdu slāni un raga slāni.

Elektroforēze

Elektroforēze- pastāvīga augstas intensitātes strāvas padeve uz audiem, nodrošinot jonizētu vielu transportēšanu caur ādu, izmantojot elektrisko atgrūšanos starp pretējiem lādiņiem.

 Novietojot ierīces uzgali uz ādas ar tādu pašu polaritāti kā aktīvās vielas lādiņš, notiek elektriskā atgrūšanās, ļaujot aktīvām vielām penetrēt ādu.

Piekļūšana dermas slānim, neizmantojot adatas vai ķirurģiju.

Terapijas

Anti- celulīta programma
Lokalizēta anti- celulīta programma
Pretstriju programma
Tvirtuma atjaunošanas programma
Antiaging/ pretnovecošanas programma
Post Solar/ pēc saules iedarbības programma
Depigmentācijas programma

Pievienot atsauksmi

Nosūtīt atsauksmi

Uzdot jautājumu

Nosūtīt