Izvēlne

GENESIS: radiofrekvence + mezoporācija

GENESIS: radiofrekvence + mezoporācija

Iekārta, kura apvieno sevī 4 tehnoloģijas, kas palīdzēs sasniegt acīmredzamus rezultātus.

SmartDrivity™  - Radiofrekvence + Transkutāna terapija 

Genesis ir pilnīgi jauna ierīce no mesoestetic, kas ietver SmartDrivity tehnoloģiju™ apvienojot sevī 4 tehnoloģijas, lai iegūtu izcilus, ilgnoturīgus un bez sāpēm rezultātus.  Jaunā iekārta nodrošina 44 pilnveidotas programmas, kā arī brīvas izvēles programmas sejai un ķermenim. Uzņēmumam nākotnē ieviešot vēl jaunākas, progresīvākas programmas, tās viegli būs papildināmas ar USB ierīces palīdzību. Viegli un ērti lietojamais skārienjūtīgais ekrāns ļauj viegli izvēlēties programmas atbilstoši pacienta vajadzībām un vēlamo rezultātu sasniegšanai maksimāli īsā laikā.

 

GENESIS strādā ar 448 kHz frekvenci.

 

Kapacitīvā radiofrekvence ar LED gaismu

Lietojot kapacitīvo režīmu notiek dziļa iedarbība audos. Audos tiek aktivizēti dabīgie atjaunošanās mehānismi: pastiprinās apmaiņas procesu aktivitāte, kas sekmē barības vielu piegādi visos ādas slāņos; lokālo metabolisko reakciju pastiprināšanos; audu piepildi ar skābekli; limfātiskas cirkulācijas uzlabošanos. Pacients uztver šādu procedūru ka subjektīvi patīkamu.

Augstas intensitātes sarkanā LED gaisma palielina fibroblastisko aktivitāti un audu stimulāciju kolagēna un elastīna atjaunošanai, iznīcinot fermentu, kas ir atbildīgs par kolagēna sadalīšanos.

Indikācijas:

  • Stimulē refleksoloģijas drenāžas punktus
  • Jutīga āda - eritēma
  • Rētas
  • Strijas
  • Pēcoperācijas periods
  • Aknes izraisīti ādas bojājumi

 

Lietojot aparātu rezistīvā režīmā, radiofrekvences enerģija izvēles veidā iedarbojas uz kolagēna un elastīna šķiedrām, kas noved pie ādas elastīna šķiedru tīkla atjaunošanās sintēzes stimulācijas. Tas, savukārt, galu galā noved pie pilnas ādas atjaunošanās no iekšpuses, ka arī tiek novērots liftinga efekts, krunciņu samazināšanās.

Indikācijas:

  • Krunciņas
  • Pēcaknes rētas
  • Ādas ļenganums
  • Pēc grūtniecības periods

 

Transkutānās terapijas farmakoloģiskais efekts

Tehnoloģija, kuras pamatā ir elektroporācija + jonoforēze; Aparātprocedūra, kas pastiprina aktīvo vielu ievadīšanu ādas dziļākajos slāņos. Mesoestetic ir izstrādājis īpaši piemērotus līdzekļus -  četrus aktivatorus šai fāzei (kolagēna un elastīna sintēzes aktivators, ādas atjaunošanās mehānismu aktivators, jutīgai ādai piemērots aktivators un drenāžas un lipolīzes aktivators).

 

GENESIS piedāvajumā ir procedūras sejai, ķermenim, kā arī atsevišķa procedūra acu zonai.

 

VIDEO

Pievienot atsauksmi

Nosūtīt atsauksmi

Uzdot jautājumu

Nosūtīt