mesoestetic pharma group

mesoestetic pharma group

mesoestetic Pharma Group ir 1984. gadā Spānijā dibināts starptautisks farmācijas uzņēmums, kas specializējas dermatoloģijā, medicīniskās kosmētikas un iekārtu jomā, papildus piedāvājot arī efektīvus uztura bagātinātājus. Uzņēmuma laboratoriskie pētījumi ir sasnieguši patiesi augstu inovāciju līmeni un dod nozīmīgu zinātnisku ieguldījumu ķermeņa estētikas nozares attīstībā.

mesoestetic Pharma Group produkti ir radīti ar mērķi sasniegt iespējami labāko ķermeņa aizsargmehānismu stimulāciju, kas darbojas, lai efektīvi cīnītos pret faktoriem, kas paātrina fizioloģisko ādas novecošanās procesu.

Uzņēmums ir pārstāvēts vairāk nekā 60 valstīs, un zīmola popularitāte arvien pieaug. Pateicoties zināšanām, ko kompānija iegūst veicot pētījumus un sadarbojoties ar nozares profesionāļiem, mesoestetic Pharma Group spēj piedāvāt efektīvus risinājumus pat visprasīgākajiem klientiem, kuru vidū ir arī plaši pazīstamas slavenības – Madonna, Dženifera Anistone, Vinona Raidere, Šarlīze Terona un daudzas citas.

“Mēs esam apņēmušies ar inovāciju palīdzību arī turpmāk attīstīt un pilnveidot mūsu produktu kvalitāti, piedāvājot efektīvas procedūras un estētiskās medicīnas kosmētiku,” apgalvo mesoestetic Pharma Group dibinātājs un vadītājs Joan Carles Font, piebilstot, “Nodrošināt labsajūtu un garantēt drošību mūsu klientiem visā pasaulē ir mūsu raison d'être!"

Tagad arī Latvijā pieejami mesoestetic Pharma Group sejas un ķermeņa kosmētikas produkti, kas ir piemēroti gan lietošanai mājas apstākļos, gan praktizējošu kosmetologu un estētiskās medicīnas profesionāļu un dermatologu vajadzībām. Profesionāļiem tiek piedāvātas arī inovatīvas medicīnas iekārtas, kas kopā ar kosmētiskajiem līdzekļiem nodrošina vislabāko efektu elektrofotoporācijai, radiofrekvences terapijai, fototerapijai, pulsējošās gaismas terapijai un elektrodrenāžai un ļauj novērst tādas sejas ādas problēmas un figūras nepilnības, kā piemēram, ādas novecošanos, melanīna uzkrāšanos, akne un celulītu.